HaberlerAfyonkarahisar HaberleriMinikler terörle mücadele eden polislere yılbaşı tebrik kartı gönderdi

Minikler terörle mücadele eden polislere yılbaşı tebrik kartı gönderdi - Afyonkarahisar Haberleri

Afyonkarahisar'ın Değirmenayvalı İlkokulu öğrencileri, Hakkari merkezde terörle mücadelede aktif olarak görev yapan Özel Harekat polislerine yeni yıl tebrik kartları gönderdi.

Minikler terörle mücadele eden polislere yılbaşı tebrik kartı gönderdi

İlkokul öğrencileri tarafından gönderilen tebrik kartlarını alan Özel Harekat polisleri, öğrencilere ve öğretmenlerine teşekkür etti. Ayrıca Değirmenayvalı İlkokulu öğrencileri Şırnak'ın Cizre ilçesinde görev yapan polis memurlarına da tebrik kart göndererek, polis ağabeylerine moral verdiler. Terörle mücadelede etkin şekilde mücadele eden özel harekat ve diğer polis memurlarına moral vermek amacıyla yılbaşı tebrik kartı gönderen öğrenciler, polis ağabeylerine üstün başarı dilediler.
Konuyla ilişkin açıklama yapan Okul Müdürü Osman Çölgeçen ise şunları söyledi:
'Okulumuz Öğrencileri Hakkari merkezde görev yapan Özel Harekat polislerine tebrik kartları yolladılar. Ayrıca öğrencilerimiz Şırnak-Cizre'de görev yapan polislere de tebrik kartları göndererek bir yudum da olsa emniyet güçlerimize destek oldular. Tebrik kartlarının gönderilmesinde emeği geçen öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin ellerine sağlık. Hepsine teşekkür ederim, polislerimize de üstün muvaffakıyetler dilerim.'

Minikler terörle mücadele eden polislere yılbaşı tebrik kartı gönderdi

SIRADAKİ HABER
}