HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor bizim için sevda

Samsunspor bizim için sevda - Samsunspor Haberleri

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsunspor taraftar derneklerinin başkanlarını ağırladı. Başkan Tok, 'Samsunspor bizim için büyük bir sevda. Biz kırmızı beyaz renklerigönlümüze yazdık' dedi

Samsunspor bizim için sevda

DEV GÖRÜŞME

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsunspor taraftarlar dernekleri başkanlarını makamında ağırladı. İlkadım Hizmet Binası’nda yapılan ziyarette Başkan Tok, Samsunspor Şehzadeler Taraftar Dernek Başkanı Ali Haliloğlu, İlkadım İlçesi Fatih Mahalle Muhtarı ve Fatihspor Kulübü Başkanı Tonguç Ali Anıl, Samsunspor Taraftar Derneği (Söğütlübehçe) Başkanı Ümit İren, Atakum Arena Taraftar Derneği Başkanı Erkut Erbil, Şirinler Taraftar Derneği Temsilcisi İlkay Sağlam, Şehzadeler Taraftar Derneği Basın Sözcüsü Okan Baş, ve Samsunspor Taraftarlar Derneği Tribün Lideri Melih Demirbaş ile görüştü.

TARAFTARSIZ OLMAZ

Taraftarların takımların ateşleyicisi ve dinamosu olduğunu söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Ülkemiz futbolunda taraftar, futbolun değişmez unsurlarındandır. Taraftar, bir takımın ateşleyicisidir, dinamosudur. Sizlerde, şehrimizin markası olan Samsunspor’umuzun dinamosusunuz. Taraftarsız bir takım ve stat düşünülemez. Bizde, yerel yöneticiler olarak Samsunspor’umuzun ve taraftarımızın yanındayız. Yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Samsunspor bizim için büyük bir sevda. Kırmızı ve beyaz renklerini gönlümüze yazdık" diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}