HaberlerJudo'nun en iyileri Samsun'da

Judo'nun en iyileri Samsun'da

Judo Milli takımı, Tohm sporcuları ve Gürcistan'ın Gori takımı sporcularının da yer aldığı 'Ortak Randori Çalışma Kampı' başladı. İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz'da kampı ziyaret ederek sporcularla yakından ilgilendi

Judo'nun en iyileri Samsun'da

SAMSUN'A HOŞGELDİNİZ

Samsun'da bulunan Judo Milli takımı, TOHM sporcuları ve Gürcistan ekibi yeni yılın ilk çalışmasında biraraya geldi. Canik TOHM Judo Salonu'nda idmanlarını sürdüren sporcuları ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz ziyaret etti. Kilolarında en iyi olan sporcuların yer aldığı kamp proğramında sporcularla yakından ilgilenen Karayılmaz, "Hepiniz Samsun’a hoş geldiniz. Burada il müdürlüğümüz olarak sizleri en iyi şekilde ağırlayacağız. Ülke olarak judo branşında önemli başarılara imza atmış bir ülkeyiz"dedi.

BU KAMP BAMBAŞKA

Samsun TOHM Judo Teknik Direktörü Sebahattin Zayimoğlu, "Bu kamp Dünya Judo Federasyonu ve Avrupa Judo Federasyonunun uyguladığı kamp sistemidir ve bizde bu kamp sistemini ülkemizde hayata geçirdik.

İleriki dönemlerde bu kampa birkaç ülke daha davet ederek gerçekleştireceğiz. 19-21 Ocak 2018 tarihleri arasında Mersin'de sezonun ilk şampiyonası olan Ümitler Türkiye Şampiyonası yapılacak ve Samsun TOHM ekibi olarak şampiyonaya 20 sporcu ile katılacağız" dedi. 

SOHBET ETTİ

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, sporcularla yakından ilgilenerek onlarla sohbetler etti.

Salim YILDIZ

 

 

SIRADAKİ HABER
}