HaberlerSamsun Haberleriİkbal Turizm'den Samsun'da bir ilk

İkbal Turizm'den Samsun'da bir ilk - Samsun Haberleri

İlkbal Turizm, eylül ayında hizmete açtığı 22. şubesi ile hacı adaylarını kutsal topraklara direkt ulaştırarak Samsun halkına bir ilki yaşattı

İkbal Turizm'den Samsun'da bir ilk

Yıllardır turizm sektöründe önemli işlere imza atan İkbal Turizm, eylül ayında 22. şubesini hizmete açtı. Yeni şubesi ile hacı adaylarını sorunsuz bir şekilde kutsal topraklara taşıyan İkbal Turizm, hacı adaylarının tercih ettiği ilk adres oldu.

HİZMETE DEVAM

Konu hakkında açıklamalarda bulunan İkbal Turizm Şube Müdürü Kutsal Sevim, “ Bu mübarek seferde elimizi taşın altına koyduk. Umre adaylarımız da bizi tercih ederek desteklerini göstermiş oldular. Karşılığında biz de kendilerine verdiğimiz sözümüzü tuttuk. 26 Aralık’ta Samsun’dan direkt olarak uçağımızı kaldırdık ve 15 günlük umre ziyaretini 675 USD yaptık. Tüm Samsun halkımıza armağan olsun. Şubat ayına kadar tüm yerlerimiz doldu. Sıra mart ve nisan aylarındaki direkt ucuzlarımızda. Halka hizmete devam ediyoruz. Kulaktan dolma haberlere itibar etmeyiniz. İcraatlerimiz ile ses getiriyoruz. Bilgi isteyen herkesi Samsun ofisimize bekleriz” dedi.

 

SIRADAKİ HABER
}