HaberlerManisa HaberleriLevent Devrim Antalya kampını değerlendirdi

Levent Devrim Antalya kampını değerlendirdi - Manisa Haberleri

Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Devrim, takımın devre arası hazırlıklarını sürdürdüğü Antalya'da kampında açıklamalarda bulundu. Yoğun bir idman temposu altında çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Devrim, oyuncuların istek, hırs ve coşkusundan da memnun olduğunu dile getirdi.

Levent Devrim Antalya kampını değerlendirdi

Devre arası hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor kampın 5'nci gününde, sıkı bir antrenman programı ile çalışmalarını sürdürdü. Teknik Direktör Levent Devrim nezaretinde gerçekleşen sabah idmanı ısınma koşuları ile başladı, ardından koordinasyon çalışmaları ile devam etti. Daha sonra pas çalışmaları yapan yeşil beyazlı Manisa temsilcisi son bölümde de geniş alanda jokerli pas kontrol oyunu oynadı.
Antrenman sonrası Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Devrim, açıklamalarda bulundu. Kamp döneminin ilk hazırlık maçında Arsinspor ile karşılaştıklarını tüm oyuncuların performanslarını gördüklerini belirten Devrim, '2 Ocak tarihinden beri kampımız devam ediyor. Günde çift idmanla, yoğun bir kamp dönemi geçiriyoruz. Sabahları fizik, öğleden sonraları teknik ve taktik antrenmanları yapıyoruz. Bir hazırlık maçı oynadık. Tüm arkadaşlarımızı görme fırsatı bulduk. Kaldığımız yerden devam ettiğimizi görüyoruz. Oyuncuların istek, hırs ve coşkularından memnunuz. Sakatsız bir şekilde kampı atlatmak en büyük temennimiz. İyi çalışıyoruz. Pazartesi ve Perşembe günü hazırlık maçları oynayacağız. 12 Ocak Cuma günü kampı noktalayacağız. Ve ligin ilk maçı olan Yomra karşılaşmasına hazır hale geleceğimize inanıyorum' diye konuştu.

Levent Devrim Antalya kampını değerlendirdi

SIRADAKİ HABER
}