HaberlerSamsun HaberleriSamsun'un talihi değişecek

Samsun'un talihi değişecek - Samsun Haberleri

İYİ Parti İl Başkanı Ömer Süslü, partinin Samsun ilçe teşkilatının kurulumunun neredeyse tamamlandığı ve başarılı kadrolar oluşturduklarını belirterek 'Bu kadro, Samsun'un talihini değiştirecek ve Samsun'u hakettiği değere ulaştıracak kadrodur' dedi

Samsun'un talihi değişecek

İYİ Parti Samsun teşkilatı, kurucu il yönetimi ve kurucu ilçe başkanları tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Anıt Park'taki Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu ve saygı duruşuyla başlayan program, daha sonra bir otelde devam etti. Yoğun katılımın olduğu toplantıda İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, il yönetiminin 110 kişilik üyeyle kurulumunu tamamladığını, Samsun'un 17 ilçesinden 15'ine kurucu ilçe başkanı atamalarının yapıldığını söyledi.

BAŞARILI OLDUK

Görevlerinin çok önemli olduğunu, aynı zamanda vebali de bulunduğunu söyleyen Süslü, "Görevi alır almaz Samsun'u topyekun kucaklayacak bir il yönetimi için çalışmaya başladık. 110 kişilik il yönetim kurulumuzu oluşturduk. Vaktimiz kısıtlı olduğundan aynı zamanda ilçe yönetimlerimizi de atama yoluyla oluşturduk. Sevinerek söylüyorum ki, başarılı da olduk. Bu kadro, Samsun'un talihini değiştirecek ve Samsun'u hakettiği değere ulaştıracak kadrodur. Partimiz şartları yerine getirerek seçimlere girme hakkını elde etti. Herkes müsterih olsun. İYİ Parti'nin ayak sesinden rahatsız olanlar da şunu iyi bilsinler ki, bu kutlu yürüyüşü asla durduramayacaklar" diye konuştu.

KAVGAMIZ YOKLUKLA

Türkiye'nin 15 yıldır sürekli derinleşen bir kutuplaşma yaşandığını söyleyen Süslü, "Artık adaletsizlikler ve partizanlıklar milletimizi canından bezdirdi. Türkiye buna daha fazla tahammül edemez. Biz milletimizin gücüyle bunları bitireceğiz. Siyasete yeni bir dil getirmeye ve hiç kimseyle kavga etmemeye kararlıyız. Bizim kavgamız işsizlikle, açlıkla, yoklukla ve yolsuzluklarla olacak. Partimizin çağrısı 21. yüzyılın gerçeklerini doğru okuyabilen, çağı yakalayan bilgi ve teknoloji üreten, güçlü, zengin ve mutlu bir Türkiye kurma çağrısı. Türkiye daraldı ve mutlaka nefes alması gerekiyor. İnanıyoruz ki milletimizi rahatlatacak ve bu nefesi aldıracak İYİ Parti'dir. İYİ Parti bu ülkenin tek umudu ve bu umudu kimsenin heba etmeye hakkı da lüksü de yok" ifadelerini kullandı.

AKŞENER SAMSUN'A GELİYOR

Başkan Süslü, İYİ Parti Samsun İl Teşkilat binasının açılışının 27 Ocak'ta yapılacağını ifade ederek, "Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener'in de katılımıyla Samsun'daki iyilerin evini açacağız ve çalışmalarımızı hız kazandıracağız" dedi.

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}