HaberlerTokat HaberleriTokat'ta 'Sosyal Farkındalık' etkinliği

Tokat'ta 'Sosyal Farkındalık' etkinliği - Tokat Haberleri

Tokat'ta düzenlenen 'Sosyal Farkındalık' etkinliğinde kent protokolü ile öğrenciler bir araya geldi.

Tokat'ta 'Sosyal Farkındalık' etkinliği

Tokat Fotoğraf Sanatçıları Derneği (TOFSAD) ve Tokat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği 'Sosyal Farkındalık' etkinliği İbn-i Kemal Mahalle Konağında gerçekleşti. Etkinliğe Tokat Valisi Ömer Toraman, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, Tokat Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürü İhsan İkinci, TOFSAD Üyeleri, sevgi evleri yöneticileri ve öğrencileri katıldı.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencileri tarafından müzik dinletisi ile başlayan programda konuşan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu birlik ve beraberlik mesajları vererek, 'Hepimiz Ülkemizi vatanımızı ve toprağımızı seven insanlarız. Çok çalışmalı birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz. Önümüzdeki yıllarda her ne olursa olsun işinizi çok sevin işinizi iyi yapın. Alın terinizi son damlasına kadar bu vatana bu toprağa bu insana vermekten düşer. Ben sizlerin ağabeyi olarak kapımız sizlere her zaman açıktır. Her daim sizin hizmetkarınız oluruz. Sizleri bekliyoruz. TOFSAD'ımıza ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze böyle güzel bir ortamı sağladıkları için teşekkür ediyorum.' dedi.
Tokat Valisi Ömer Toraman ise sosyal dayanışmanın güzel bir örneğini bugün ki etkinlikle yaşadıklarını ifade ederek,'Ben bu etkinlik için emek vererek hazırlıklar yapan herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah benzer etkinliklerle bir araya geliriz' diye konuştu.
Örnek projelerle seslerini duyurmayı hedeflediklerini belirten TOFSAD Başkanı Sefa Genç de,' Bugünde sevgi evlerindeki kardeşlerimizle bir araya gelerek aile ortamında güzel bir etkinlik yapmayı hedefledik. Gerek dernek yönetimimiz gerek Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz, gerekse üyelerimizin destekleri sayesinde hedefimize ulaştık' ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından TOFSAD yönetimi ve üyeleri tarafından sevgi evleri gençleri için hazırlanan kitaplar öğrencilere dağıtılarak, çeşitli ikramlar yapıldı.

Tokat’ta ’Sosyal Farkındalık’ etkinliği

SIRADAKİ HABER
}