HaberlerManisa HaberleriManisa BBSK Başkanı Aktan ikinci yarı için iddialı

Manisa BBSK Başkanı Aktan ikinci yarı için iddialı - Manisa Haberleri

Devre arası hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor'da Başkan Mevlüt Aktan, karakterli bir ekibe sahip oldukları için mutlu olduklarını belirterek 'Rakiplerin ne yaptığı önemli değil. Ligin sonucunu bizim aldığımız sonuçlar belirleyecek' dedi.

Manisa BBSK Başkanı Aktan ikinci yarı için iddialı

TFF 3. Lig 1. Grupta ligin ilk yarısını en yakın rakibinin 6 puan önünde lider tamamlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor, devre arası kampında Antalya'da hazırlıklarını sürdürüyor. Kamp sürecinde takımla birlikte olan Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan, ligin ikinci devresi öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. Kamp sürecinde hazırlıkların iyi gittiğini belirten Başkan Aktan, karakterli oyunculardan kurulu bu takımın sahada yapacaklarının ligin sonucunu belirleyeceğinin altını çizdi. Kamp sürecinin iyi geçtiğini belirten Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan, 'Kampımız iyi geçiyor. İlk hazırlık maçımızı oynadık. Bu karşılaşmada yeni transferlerimizi de gördük. Çok iyi gidiyoruz, Allah nazardan saklasın diyorum' diye konuştu. Kaliteli bir takım kurduklarını belirten Başkan Aktan, 'Biz zaten üst seviye bir takımız. Yaptığımız çalışmalarla bunun üzerine neler koyabiliriz. Bunu pekiştirmek istiyoruz. Oyuncularımızın mücadeleci yapısından ve hırsından dolayı mutluyuz' dedi.
Manisa Büyükşehir Belediyespor'a karşı takımların alacağı önlemlerin sorulması üzerine Başkan Aktan, 'Bizim ne yapacağımız çok önemli. Biz rakiplerin neler yapacağına bakmıyoruz. Kaliteli oyunculardan kurulu iyi bir ekibiz. Karakterli bir takımımız var. Sahada bizim ne yaptığımız önemli' diye konuştu.

Manisa BBSK Başkanı Aktan ikinci yarı için iddialı

SIRADAKİ HABER
}