Aydın haber: Didim AK Parti'de ikinci temayül heyecanı

Aydın haber: AK Parti Didim İlçe Teşkilatında ikinci temayül yoklaması ilçe binasında yapıldı. 13 parti üyesi ilçe başkanı olmak için başvuruda bulundu.

Didim AK Parti'de ikinci temayül heyecanı

AK Parti Didim İlçe Başkanı Cenk Ünlü'nün ilk temayül yoklamasının ardından göreve yeniden atanması ve ardından adaylıktan çekilmesi sebebiyle AK Parti Didim İlçe teşkilatı yeni ilçe başkanını seçmek için yeniden sandık başına gitti. İlçe binasında yapılan ikinci temayül yoklamasına AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Murat Baybatur ile AK Parti Aydın İl Başkanı Ahmet Ertürk katıldı.
Temayül yoklaması öncesinde kısa bir değerlendirme yapan AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Murat Baybatur parti olarak kongre süreçleri yaşadıklarını belirterek ülke genelinde temayül yoklaması yapıldığını söyledi. Daha önce bir arkadaşımız belirlenmiş fakat feragat etti ve bugün bu çalışma yenilenecek. Didim'de ilçe başkanlığı için önemli ve meşaketli vazifeye paya arkadaşımız talip, bu partimiz açısından sevindirici. Bu ne kadar dinamik olduğunun göstergesi; bununda önümüzdeki seçimlere müspet şekilde yansıyacaktır. İlçe yöneticilerimiz, kadın, gençlik ve mahalle başkanları ve belediye meclis üyeleri oylarını kullanacak. Seçimlerin ardından yüz yüze görüşme yapacağız. Ona göre değerlendireceğiz. Şu an 13 arkadaşımız ilçe başkanlığı için aday oldu. Bu bir kişiye veriliyor, ben küstüm darıldım diyen olacaksa ve süreci kaldıramayacaksa lütfen şimdiden adaylıktan çekilebilir. Önemli olan kimin ilçe başkanı değil davamızın Didim, aydın ve Türkiye'de güçlü şekilde yürümesidir' dedi.
AK Parti Didim İlçe Başkanlığına aday olanlar arasında Yılmaz Öz, Maşallah Subaşı Sabahattin Akkuş, Cengiz Bayar, Cengiz Ovalıoğlu, Murat Yağlı, Lütfi Göbekli, Şükrü Kavaklı, Faruk Uludağlı, Naci Şenses, Oğuz Aşkın, Orhan Öztürk, ve Recai Akgül yer aldı.

Didim AK Parti’de ikinci temayül heyecanıEN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

1 Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

2 Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

3 Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

4 Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

Trabzonspor'un yeni transferi Novak İstanbul'da

5 Trabzonspor'un yeni transferi Novak İstanbul'da

Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı

6 Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı

Muğla'da deprem

7 Muğla'da deprem

(Özel haber) Tartıştığı babasını boğazını keserek öldürdü

8 (Özel haber) Tartıştığı babasını boğazını keserek öldürdü

Haliç Köprüsü'nde kaza: 2 yaralı

9 Haliç Köprüsü'nde kaza: 2 yaralı


SIRADAKİ HABER