HaberlerSamsunspor HaberleriVefalı çıktılar

Vefalı çıktılar - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'un durumu camiayı kenetlerden kampanyalara Samsunlu bürokrat ve eski Samsunsporlu futbolculardan da destek yağdı.

Vefalı çıktılar

BÜYÜK KENETLENME

Samsunspor, tarihinin en sıkıntılı günlerinde tüm Türkiye'ye örnek olacak bir kenetlenme yaşıyor. Tüm şehir takımının bu dar boğazdan çıkması için elinden geleni yaparken, dışarıda gönlü Samsunspor'la birlikte atanlardan da destek yağıyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Samsunlu Dursun Türk ve eski Samsunspor teknik direktörü Erhan Altın, hem hesap numaralarına para yatırıp hem de destek çağrısında bulundu.

İŞTE O FUTBOLCULAR

Ayrıca eski Samsunsporlu futbolcular Ertuğrul Sağlam, Musa Aydın, Hakan Koçarslan, Ramazan Övüç, Kemal Tokak, Burhan Arman, Canberk Dilaver, Canberk Aydın, Mehmet Nas, Zafer Özden, Taha Yalçıner, Fatih Kılıçkaya, Berkay Çalık, Hakan Akman, Eren Tozlu, Murat Yıldırım, Bünyamin Kubat, Aykut Topal, Ersel Aslıyüksek, Abdülaziz Solmaz ve Ramazan Sal ile birlikte Altınordu'da forma giyen Samsunlu Yusuf Abdioğlu ve Ümraniyespor kalecisi Burak Öğür kampanyalara katıldı. Bu futbolculardan bir kısmı maddi destekte bulunup, bir kısmı da camiaya destek çağrıları yaptı.

SIRADAKİ HABER
}