HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da bir bu eksikti! 3 puan silinebilir...

Samsunspor'da bir bu eksikti! 3 puan silinebilir... - Samsunspor Haberleri

Mevcut takıma ödeme yapıp, oyuncuların serbest kalmalarının önüne geçmek için adına yardım kampanyası başlatılan Samsunspor'a kötü bir haber geldi. Hafta sonuna kadar Bahia'ya 100 Bin Dolar ödenmezse, puan silme cezasıyla karşı karşıya kalınacak.

Samsunspor'da bir bu eksikti! 3 puan silinebilir...

Mevcut takıma ödeme yapıp, oyuncuların serbest kalmalarının önüne geçmek için adına yardım kampanyası başlatılanSamsunspor'a kötü bir haber geldi. Hafta sonuna kadar Bahia'ya 100 Bin Dolar ödenmezse, puan silme cezasıyla karşı karşıya kalınacak

100 BİN DOLAR

Samsunspor'da Vali Osman Kaymak'ın önderliğinde başlatılan yardım kampanyasıyla, mevcut takımın alacaklarının ödenip serbest kalmalarının önüne geçilmesi hedefleniyor. Bunun için şehir adeta seferber olurken, takıma başka bir yerden kötü haber geldi. 2011-2012 sezonunda Samsunspor forması giyen Brezilyalı Andre Luiz Bahia'ya kalan borç taksitlendirilmiş ve her ay 100 Bin Dolar olarak ödeniyordu.

4 TAKSİT KALDI

Borcun bitmesine 4 taksit kala çıkan bu mali krizin ardından oyuncunun alacağının ödenmesinde gecikme olduğu öğrenildi. Bu ödemenin hafta sonuna kadar yapılamaması halinde Samsunspor'un 3 puanının silineceği ifade edildi. Yardım kampanyasında toplanacak para tamamen mevcut takıma ödeneceği için, Bahia'ya ödenmek üzere 100 Bin Dolar aranıyor. Bu konuda da ayrı bir çalışma yapıldığı öğrenildi.

SIRADAKİ HABER
}