Samsun Haber | DSİ korosu mest etti

Samsun Haber | Samsun DSİ 7. Bölge Müdürlüğü bünyesinde 16 yıldır faaliyet gösteren DSİ Türk Müzik Topluluğu'nun 33. konseri müzikseverleri mest etti.

DSİ korosu mest etti

Samsun DSİ 7. Bölge Müdürlüğü bünyesinde 2002 yılında kurulan ve bugüne kadar düzenlediği konserlerden elde ettiği geliri kamu yararına çalışan dernekler ve yardıma muhtaç okulların aile birliklerine aktaran DSİ Türk Müzik Topluluğu’nun 33. Seri Konseri, Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) gerçekleştirildi. Konseri, Samsun Valisi Osman Kaymak, Vali Yardımcısı Hakan Kubalı, DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi Koçak, DSİ çalışanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, aileler ve davetliler dinledi.

KONSER GELİRİ EĞİTİME

Türk Sanat Müziği'nin en güzel eserlerinin solo ve koro halinde seslendirildiği şarkılara zaman zaman izleyenler de eşlik etti. Samsun İlkadım Atatürk Ortaokulu Okul Aile Birliği yararına düzenlenen konserin koro şefliğini Hatice Sevtap Bayraktar gerçekleştirirken, Vali Kaymak tarafından DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi Koçak ve Koro Şefi Bayraktar’a plaket takdim edildi.EN ÇOK OKUNANLAR

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

1 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

2 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

3 Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

Terminalde şüpheli koli alarmı

4 Terminalde şüpheli koli alarmı

Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

5 Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

Madde bağımlısı ormanlık alanda yangın çıkarttı

6 Madde bağımlısı ormanlık alanda yangın çıkarttı


SIRADAKİ HABER