HaberlerDüzce HaberleriRektör Çakar, personeli dinledi

Rektör Çakar, personeli dinledi - Düzce Haberleri

Yenilikçilik, katılımcılık, şeffaflık, sürekli gelişme ve sürdürülebilirlik ilkeleri kapsamında başlatılan ve ilk günden bugüne büyük bir ilgiyle takip edilen 'Açık Kapı Günü', Düzce Üniversitesi'nde yeni yılda da gerçekleştirilmeye devam ediyor.

Rektör Çakar, personeli dinledi

Akademik ve idari personeller ile öğrenciler başta olmak üzere tüm mensupların sorunlarını, gözlem, tespit ve önerilerini dinlemek ve birlikte çözüm yolları geliştirmek amacıyla düzenlenen 'Açık Kapı Günü'nün 19.'su, Düzce Üniversitesi Rektörlük Makamında gerçekleştirildi.
Açık Kapı Uygulamasına katılan üniversite mensupları, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar'a; eğitim-öğretim faaliyetleri, bilimsel araştırma, bölgesel kalkınma ve sosyal sorumluluk projeleri başta olmak üzere birçok konu hakkında soru, fikir ve önerilerini iletti. Kendisine iletilen soru ve düşüncelere yönelik değerlendirmelerde bulunan Rektör Çakar, Açık Kapı Günü ile Düzce Üniversitesi'nin; tüm mensuplarıyla sinerji ve uyum içerisinde çalışarak büyüme ve gelişmesine devam ettiğini vurguladı.
Değer üreten üniversite felsefesiyle akademik faaliyetlerini devam ettiren Düzce Üniversitesi, dinamiklerini korumak ve gelişimini sürdürebilmek için 'Açık Kapı Günü' uygulamasını tüm birimleriyle birlikte sürdürmeyi hedefliyor.

Rektör Çakar, personeli dinledi

SIRADAKİ HABER
}