Şampiyon FBO

Nefes kesen final maçında Samsun Final Okulları ile karşılaşan Samsun Özel Fen Bilimleri Okulları rakibini 70-65 mağlup ederek şampiyonluk kupasını kaldıran takım oldu.

Şampiyon FBO

NEFESLERİ KESTİLER

Samsun İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Erkekler A Basketbol İlçe Şampiyonası oynanan final maçının ardından yapılan ödül töreniyle son buldu. İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda oynanan final müsabakasında Özel Fen Bilimleri Okulları ile Samsun Final Okulları karşı karşıya geldi. Baştan sona kadar büyük çekişme içerisinde geçen maçtan Özel Samsun Fen Bilimleri Okulları sahadan 70-65 galip ayrılarak şampiyonluk kupasını kaldıran isim oldu.

İLE KALDILAR

Müsabaka sonrası yapılan ödül töreninde ikincilik kupasını Samsun Final Okulları, üçüncülüğü Samsun Bahçeşehir Koleji ve dördüncülük kupasını da Samsun Uğur Okulları takımları aldı. İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan ile AR-GE Birim Müdürü Celalettin Kapcak ve okul müdürleri dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını verdi. Tören sonrası kupalarını alan takımlar büyük mutluluk yaşarken Fen Bilimleri Okulları ve Final Okulları il finallerine kalma hakkı elde etti.

Salim YILDIZEN ÇOK OKUNANLAR

Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

1 Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

2 Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

3 Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

4 Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

5 Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı


SIRADAKİ HABER