HaberlerOrdu HaberleriMinik öğrencilerden anlamlı kampanya

Minik öğrencilerden anlamlı kampanya - Ordu Haberleri

Ordu'nun Fatsa ilçesinde şehit ve gazi ailelerine destek olmak amacıyla Hatice Bahattin Şener Anaokulu öğrencileri bir stant kurarak evden getirdikleri ürünleri sattılar.

Minik öğrencilerden anlamlı kampanya

Anaokulu öğrencileri sattıkları ürünlerin parasını şehit ve gazi ailelerine vermek üzere yardım kampanyası başlattı. Minik öğrencilerinin bu kampanyayı düzenlemesindeki amaçlarının çok anlamlı olduğunu ifade eden Okul Müdürü Ahmet Kabacı, 'Öğretmenleri ile öğrencilerimiz böyle bir kampanya yapmak istediklerini belirttiler. Bizler de hemen alt yapıyı oluşturarak çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz evlerinden getirdikleri ve hediye olarak büyüklerinden aldığı ürünleri stant kurarak sattılar. Tüm gelirler ise şehit ve gazi ailelerine bağışlanacak. Milli Eğitim Müdürümüzde buraya gelerek öğrencilere destek verdiler' dedi.
Okul velilerinden Ahmet Karamustafa ise, 'Oğlum böyle bir kampanya yapacaklarını söylediğinde çok duygulandım. Bu tür sosyal faaliyetlerde minik çocukların bulunması son derece önemlidir. Bizler de gerekli destekleri vererek kampanya katkı sağlamış olduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum' diye konuştu.

Minik öğrencilerden anlamlı kampanya

SIRADAKİ HABER
}