Samsun Haber | Minik Yaşar Doğular Samsun'da şampiyonluk için yarışıyor

Samsun Haber | Samsun Geçlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü tarafından Yaşar Doğu'nun ölümünün 57. yıldönümü münasebetiyle düzenlediği güreş turnuvasında sporcuların mücadelesi nefes kesti.

Minik Yaşar Doğular Samsun'da şampiyonluk için yarışıyor

Yaşar Doğu’nun ölümünün 57. yıldönümü münasebetiyle Samsun Geçlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü tarafından güreş turnuvası düzenlendi. Canik Yaşar Doğu Güreş Salonu'nda düzenlenen turnuvaya 4 ilden 52 sporcu katıldı. 15-17 yaş arasındaki güreşçilerin şampiyonluk mücadelesi büyük beğeni topladı.

Turnuva hakkında bilgiler veren Samsun Geçlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş, “Yaşar Doğu’nun ölümünün 57. yıldönümü münasebetiyle turnuva düzenledik. Turnuvaya Yozgat, Ordu, Rize ve Samsun Güreş Eğitim Merkezi katılıyor. 15-17 yaş yıldızlar kategorisinde düzenlenen şampiyonaya her ilden 13 toplamda 52 sporcu katılıyor. Daha önceki yıllarda bu anmayı il bazında yapıyorduk, bu yıl ise anma kapsamını daha da genişlettik. Son 3 sıkletin final maçı da Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Kültür ve Sanat Merkezinde yapılacak. Güreş müsabakasının finalini bir sahnede yapacak olmamız ilginç olacak. Ayrıca aynı yerde saat 14.00’de Yaşar Doğu konulu panel de yapılacak. İnşallah bu sene Yaşar Doğu’yu yeni nesillere örnek olacak ve şanına yakışır şekilde anabiliriz” dedi.

Yaşar Doğu’nun ölümünün 57. yıldönümü münasebetiyle bir de panel düzenlenecek.EN ÇOK OKUNANLAR

Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

1 Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

2 Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

3 Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

4 Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

5 Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

Otel odasında şüpheli ölüm

6 Otel odasında şüpheli ölüm


SIRADAKİ HABER