HaberlerBalıkesir HaberleriKocaman'dan, kırmızı-beyazlı taraftara anlamlı çağrı

Kocaman'dan, kırmızı-beyazlı taraftara anlamlı çağrı - Balıkesir Haberleri

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 9. Grupta ilk yarıyı puan cetvelinin 3. sırasında tamamlayan Ayvalıkgücü Belediyespor yönetimi adına basın açıklaması yapan Kulübün Basın Sözcüsü Ergin Kocaman; ligde şampiyonluk potasına giren takıma, kırmızı-beyazlı taraftarın sahip çıkmasını istedi.

Kocaman'dan, kırmızı-beyazlı taraftara anlamlı çağrı

Ligde astronomik rakamlı bütçelere sahip takımlara rağmen, son derece mütevazı bir bütçe ile şampiyonluk yolunda kararlı bir ivme ile yollarına devam ettiklerine dikkat çeken Kocaman, 'Ayvalıkgücü Belediyespor olarak bizim her zaman olduğu gibi hedefimiz; lig sonunda şampiyonluğu kucaklayabilmek ve takımımızı layık olduğu 3. Ligde yeniden görebilmektir' dedi.
Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüaslan'ın yanı sıra kulübe ekonomik anlamda en büyük desteği Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer'in verdiğine işaret eden Ergin Kocaman, 'Kırmızı-beyazlı kulübün yönetimi olarak bizler, takımımızın teknik kadrosu ve futbolcularımız da büyük bir özveriyle ilçemizin güzide kulübü Ayvalıkgücü Belediyespor'umuzun başarısı için mücadele veriyoruz. Ancak, bizim en çok taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Bu yüzden de taraftarımızı ve Ayvalık'ın çok değerli halkını; kendi öz evlatları olan Ayvalıkgücü Belediyespor'un yanında olmaları gerektiğine inanıyorum. Özellikle taraftarımız, kendi sahamızda gerçekleştirdiğimiz karşılaşmalarda bizim sahadaki 12. adamımızdır. Bu yüzden de taraftarımız tribünlerdeki yerini almadan bizim ekonomik şartları bir yana koyarak, Ayvalıklı yüreğimizle ligde verdiğimiz insanüstü mücadelelerimizin sonuç getirebileceğine inanmıyoruz. Bu yüzden de kırmızı-beyazlı tüm taraftarımızla, halkımızı hem maçlarımızda, hem de kulüp yönetimi olarak önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz aktivitelerimizde yanımızda görmek istiyoruz' diye konuştu.

Kocaman’dan, kırmızı-beyazlı taraftara anlamlı çağrı

SIRADAKİ HABER
}