Bartın haber: RİMER'e 6 ayda 427 başvuru yapıldı

Bartın haber: Bartın Üniversitesi yönetimi ile iletişim kanallarını sürekli açık tutmak amacıyla oluşturulan Rektörlük İletişim Merkezi'ne (RİMER) 6 ayda 427 başvuru yapıldı.

RİMER'e 6 ayda 427 başvuru yapıldı

Bartın Üniversitesi tarafından 6 ay önce faaliyete geçirilen Bartın Üniversitesi Rektörlük İletişim Merkezi'ne (RİMER) 427 başvuru yapıldı.
'RİMER ile iletişim kanallarımız 24 saat açık'
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, RİMER ile günün 24 saatinde Üniversite yönetimine müracaat yapılabildiğini söyledi. Rektör Uzun, RİMER aracılığıyla sadece şikâyetlerin değil talep, görüş ve önerilerin de web sitesi üzerinden oluşturulan panelden kolayca iletilebildiğinin altını çizip, RİMER'e artık Üniversite Bilgi Yönetim Sistemi (UBYS) üzerinden başvuru yapılabileceğini vurguladı.

'6 ayda 427 başvuru sahibine doğrudan ulaşıldı'
6 ayda yapılan 427 başvurunun önemli bir sayı olduğunu kaydeden Rektör Uzun, 'Üniversitemizin 2018-2022 stratejik hedeflerini belirlerken sadece iç değil tüm paydaşlarımızın görüşlerini aldık. Bununla ilgili göreve geldiğim günden bugüne çeşitli toplantılar yapılarak, elde edilen veriler raporlaştırıldı. Bunun bir ayağı olan RİMER de hem iç hem de dış paydaşlarımızın görüşlerini elektronik ortamdan almamızı sağladı. 6 ayda başvuru yapan 427 kişiye tek tek ulaşılarak görüş alışverişinde bulunuldu. RİMER'i kullanarak bize ulaşan, Üniversitemizle ilgili görüş ve önerilerini aktaran herkese teşekkür ediyorum' dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Afrin sınırında üst düzey askeri hareketlilik

1 Afrin sınırında üst düzey askeri hareketlilik

Sadaka kutusu çalarken güvenlik kameralarına takılan hırsız yakalandı

2 Sadaka kutusu çalarken güvenlik kameralarına takılan hırsız yakalandı

Obüsler PKK/PYD hedeflerini vuruyor, tanklar sınıra yığılıyor

3 Obüsler PKK/PYD hedeflerini vuruyor, tanklar sınıra yığılıyor

Bakan Fatma Betül Sayan Kaya'dan Zeytindalı Operasyonu açıklaması

4 Bakan Fatma Betül Sayan Kaya'dan Zeytindalı Operasyonu açıklaması


SIRADAKİ HABER