Van haber: MHP'den AK Partiye ziyaret

Van haber: MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp, beraberindeki partililerle AK Parti Van İl Başkanlığına atanan Kayhan Türkmenoğlu'na 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

MHP'den AK Partiye ziyaret

AK Parti İl Başkanlığında tebrikleri kabul eden Türkmenoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yeni görevi ile yeni yılda herkesi kucaklayıcı, daha güçlü ve eşit bir yaklaşım içerisinde olmanın gayreti içinde olacağını ifade eden Türkmenoğlu, 'Öncelikle şahsıma ve partimize göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakadan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Düzenlemiş olduğunuz ziyaretten dolayı bizlere güç verdiniz. Herkes kendi teşkilatını ve kendi partisini güçlendirmek ister, ama burada bir amacımız da var, Van'ımızdır. Partimizin her kademesindeki dava arkadaşlarımızı, vatandaşlarımızı kucaklayarak 2019 yılında güçlü bir şekilde bu şehrimizi ayağa kaldıralım. Tüm vatandaşlarımızın, dava arkadaşlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Partimizin yüz binlerce üyesi var. Bunu iki misline çıkarmak için 'ben' değil 'biz' anlayışıyla partimizin gücüne güç katacağız. İnşallah 'kutlu yürüyüşe devam' sloganıyla vatandaşlarımızın da gönüllerinde yer alacağız. Beni ziyaret eden bütün arkadaşlarımıza, başta MHP İl Başkanımızın şahsında hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, şeref verdiniz ve Allah sizlerden razı olsun' ifadelerini kullandı.
Van MHP İl Başkanı Salih Güngöralp ise, Türkmenoğlu'na yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, başarı dileklerinde bulundu. Güngöralp, AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu'na Türk bayrağı hediye ettikten sonra buradan ayrıldı.

MHP’den AK Partiye ziyaretEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

1 Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

2 Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

3 Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

Samsunspor'da kongre günü

4 Samsunspor'da kongre günü

Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

5 Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

Yeni il başkanından Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

6 Yeni il başkanından Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

Samsunspor'da bir kriz daha

7 Samsunspor'da bir kriz daha

Samsunspor'da duygu dolu anma

8 Samsunspor'da duygu dolu anma

Samsun'da minik Sıla doğum gününde hayatını kaybetti

9 Samsun'da minik Sıla doğum gününde hayatını kaybetti

Samsun'da feci kaza!

10 Samsun'da feci kaza!


SIRADAKİ HABER