HaberlerBilecik HaberleriSatrancın birincileri 1308 Osmaneli Belediyespor'dan

Satrancın birincileri 1308 Osmaneli Belediyespor'dan - Bilecik Haberleri

2017-2018 Türkiye Kupası Bilecik Satranç İl Birinciliği ve Bilecik Kadınlar Satranç İl Birinciliği turnuvaları Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Atatürk Spor Salonu'nda yapıldı.

Satrancın birincileri 1308 Osmaneli Belediyespor'dan

64 sporcunun başvuru yaptığı, Türkiye Kupası Bilecik Ayağı müsabakasının şampiyonu, tüm maçlarını kazanan Cumhur Babaoğlu oldu. Uluslararası çalıştırıcı ve 1308 Osmaneli Belediye Spor takımı sporcusu Cumhur Babaoğlu, geçen yıl olduğu gibi bu sene de tam puanla birinci oldu. Ayrıca aynı tarihlerde gerçekleştirilen 34 sporcunun başvuru yaptığı Bilecik Kadınlar Satranç İl Birinciliği müsabakasında ise Ezgi Yılmaz Babaoğlu yine tam puanla şampiyon oldu.
Yarışmalara katılan bütün sporculara sürpriz hediyeler verilirken dereceye giren sporculara madalyaları turnuva hakemleri ve Bilecik Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından verildi. Bu sonuçlarla Cumhur Babaoğlu Antalya'da düzenlenecek olan Türkiye Kupası'nda, Ezgi Yılmaz Babaoğlu da Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası'nda Bilecik'i temsil etmeye hak kazandı.
Bilecik'in Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, 1308 Osmaneli Belediye Spor Satranç Takımı sporcuları Cumhur ve Ezgi Yılmaz Babaoğlu'nu kutlayarak kendilerine başarılar diledi.

Satrancın birincileri 1308 Osmaneli Belediyespor’dan

SIRADAKİ HABER
}