HaberlerSamsun Haberleriİki Bakan Samsun'a geliyor

İki Bakan Samsun'a geliyor - Samsun Haberleri

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba bir dizi ziyaret ve toplantı için yarın Samsun'da olacak

İki Bakan Samsun'a geliyor

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, bir dizi ziyaret ve toplantı için yarın Samsun'da olacak.

SAMSUN'UN TARIMI MASADA

Fakıbaba ve Demircan'ın programı sabah 07:00'da Büyük Camii'de kılınacak sabah namazıyla başlayacak. Namazın ardından esnaf ziyareti gerçekleştirecek olan bakanlar, 08:30'da Samsun Valiliği'ne ziyaretin ardından Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü personeliyle toplantı gerçekleştirecek. Saat 10:00'da Ondokuz Mayıs Ünivesitesi Ziraat Fakültesi'nde ziraat öğretiminin 172. yılı dolayısıyla OMÜ Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenecek kutlama programına katılacak. Bakanlar, kutlama programı sonrasında da ilçelerde ziyaretlerine devam edecek. 19 Mayıs İlçesi'nde genç çiftçilerle bir araya gelecek olan Demircan ve Fakıbaba, Bafra'da kışlık sebze üreticileriyle de sohbet edecek. Saat 14:00'daysa Canik Balıkçı Barınağı'nda su ürünleri yetiştiricileri ve avcılarıyla büyük teknede buluşacak ve Karadeniz'de Büyük Alabalık Sunumu'na katılacak. 16:00'da ise Bakan Demrican ile Bakan Fakıbaba, Atakum Sanat Merkezi'nde sektör ve üretici toplantısına katılacak. Bakanlar, ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi, AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret edecek.

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}