HaberlerŞampiyon Fen Bilimleri

Şampiyon Fen Bilimleri

Nefes kesen final maçında Samsun Final Okulları ile karşılaşan Samsun Özel Fen Bilimleri Okulları, rakibini 70-65 mağlup ederek şampiyonluk kupasını kaldıran takım oldu

Şampiyon Fen Bilimleri

Akademik başarıda kendini kanıtlayan Özel Fen Bilimleri Okulları, sportif başarıda da Samsun'da en önde yer almaya devam ediyor. Genç Erkekler A Basketbol İlçe Şampiyonası final maçında şampiyonluk kupasını kaldıran Fen Bilimleri Okulları, eğitimde olduğu kadar sporda da başarılı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

ARTARAK DEVAM EDECEK

Şampiyonluktan duydukları memnuniyeti dile getiren Özel Samsun Fen Bilimleri Okulları Kurucu Müdürü Mustafa Kemal Yavuz, "Spora olan katkımızın meyvesini aldık. Bu katkı daha da artarak devam edecektir" dedi.

NEFESLERİ KESTİLER

Samsun İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Erkekler A Basketbol İlçe Şampiyonası, final maçının ardından yapılan ödül töreniyle son buldu. İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda oynanan final müsabakasında Özel Fen Bilimleri Okulları ile Samsun Final Okulları karşı karşıya geldi. Baştan sona kadar büyük çekişme içerisinde geçen maçın sonunda Özel Samsun Fen Bilimleri Okulları sahadan 70-65 galip ayrılarak, şampiyonluk kupasını kaldıran isim oldu.

KUPA VE MADALYA TÖRENİ

Müsabaka sonrası yapılan ödül töreninde ikincilik kupasını Samsun Final Okulları, üçüncülüğü Samsun Bahçeşehir Koleji ve dördüncülük kupasını da Samsun Uğur Okulları takımları aldı. İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan ile AR-GE Birim Müdürü Celalettin Kapcak ve okul müdürleri dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını verdi.

Tören sonrası kupalarını alan takımlar büyük mutluluk yaşarken, Fen Bilimleri Okulları ve Final Okulları il finallerine kalma hakkı elde etti.

 

SIRADAKİ HABER
}