Gayemiz ortak - Samsun Haberleri

Terme Din Görevlileri Derneği yöneticilerini ağırlayan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Sizler insanların dünya ve ahiretine hitap ederken, bizler de dünya yaşantılarını daha iyi noktalara getirmeye çalışıyoruz' dedi

Gayemiz ortak

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Din Görevlileri Derneği Başkanı İhsan Sakallı ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Ziyarette konuşan Kul, “Ortak bir gaye için çalışıyoruz. O da insan. Sizler insanların dünya ve ahiretine hitap ederken, bizler de dünya yaşantılarını daha iyi noktalara getirmeye çalışıyoruz” dedi.

ÇÖZÜM ODAKLIYIZ

Toplum olarak sıkıca bağlanmanın, en önemli kaynağının camiler ve din görevlileri olduğunu ifade eden Başkan Kul, "Camilerimizde hizmet veren din görevlilerimiz, aydınlatıcı, uzlaştırıcı, bütünleştirici görev anlayışıyla dini konularda halkı aydınlatırken, sosyal meselelere da çözüm arayan, ulvi bir vazifeyi yerine getirerek toplum hayatında önemli bir misyon üstelenmişlerdir. Toplumumuzun bu önemli unsurlarına gereken her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Dernek Başkanı Sakallı ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Kul’a desteği ve misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sundu.

 

SIRADAKİ HABER
}