HaberlerGerze HaberleriEmekçinin yanındayız

Emekçinin yanındayız - Gerze Haberleri

Belediyede çalışan taşeron işçilerin, kadro işlemlerinin başladığını belirten Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, 'İşçi ve emekçinin her zaman yanındayız' dedi

Emekçinin yanındayız

24 Aralık 2017 tarihinden itibaren evraklarını hazırlayan işçiler, 2 Ocak 2018 tarihinden itibaren ise geçiş aşamasındaki sözleşmelerini imzalamaya başladı. Gerze Belediyesi’nde çalışan 85 taşeron işçi de belediye tarafından hazırlanan sözleşmelerini imzaladı.

DAHA İYİ OLACAK

Gerçekleştirilen imza töreninin ardından açıklama yapan Belovacıklı, “Katıldığımız her platformda böyle bir yasanın çıkması gerektiğini defalarca söylemiştik. Bizlerin baskısına kulak veren devletimiz sonunda hepimizi mutlu edecek bir düzenlemeyle işçi kardeşlerimizin hakkını vermeye başladı. Bizler her zaman işçi ve emekçi kardeşlerimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu düzenleme önümüzdeki süreçte daha da iyileştirilerek, işçi kardeşlerimize sunulacak. Tüm işçilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim, işçi ve emekçinin her zaman yanındayız” şeklinde konuştu.

  sinop   gerze  


SIRADAKİ HABER
}