Samsun Haber | Togar, Samsun'da gazetecileri ağırladı

Samsun Haber | 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla bir araya gelen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Dünyanın en zor mesleklerinden birini layıkıyla icra eden sizler, ulvi bir görevi yerine getiriyorsunuz' dedi

Togar, Samsun'da gazetecileri ağırladı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle basın mensuplarıyla bir araya geldi. Tekkeköy Belediyesi Saklı Bahçe Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına yerel ve yaygın medyanın temsilcileri katıldı.

SİZLERDEN ÖĞRENİYORUZ

Kahvaltıda söz alan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Dünyanın en zor mesleklerinden birini layıkıyla icra eden sizler doğru, tarafsız bir şekilde dünyanın her yerindeki haberi bizlere iletiyorsunuz. Gerçekten çok zor ve ulvi bir görevi yerine getiriyorsunuz. Basında çalışan sizler her türlü konuyu tarafsız doğru bir şekilde gece gündüz, iklim şartları ne olursa olsun 7 gün 24 saat bizlere aktarıyorsunuz. Yani ülke ve dünya gündemi dahil tüm gelişmeleri kamuoyu sizlerden öğreniyor. Bizler de sizler gibi mesai kavramı gözetmeksizin çalıştığımız için sizlere mesai arkadaşlarımız diyebilirim. Bizlerin yapmış olduğu ve yapacak olduğu tüm çalışmaları projeleri, hizmetleri ve yatırımları insanlarımıza sizlerin sayesinde ulaştırıyoruz. Sizlere bu konuda bir kez daha teşekkür ediyorum" diye konuştu.

HALKIN MÜŞTEREK SESİ

Basının emek isteyen, halkın müşterek sesi olduğunu dile getiren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Gazetecilik mesleği, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir mesleğin yanında toplumun doğru bilgilenmesini ve aydınlanmasını sağlayan önemli bir hizmet ile olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Ülkemizde de basının durumu, her geçen gün daha iyi yönde bir seyir izlemektedir. Çalışma şartları noktasında önemli sorunları olmasına rağmen basın mensupları, her zaman sorunlarından ziyade sorumluluklarını ön palanda bulundurmayı bilmişlerdir. Böyle önemli bir görevi icra eden mesleğine aşık ve milletin ortak sesi olan bütün gazetecileri ve basın emekçilerinin, internet, gazete, radyo ve televizyon çalışanlarının 10 Ocak Gazeteciler Günü'nü kutluyor, çalışmaların da başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

1 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

2 Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

3 Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

Meteoroloji gün verdi! Samsun'a kar geliyor...

4 Meteoroloji gün verdi! Samsun'a kar geliyor...

Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

5 Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

Ahmet Burak müjdesi

6 Ahmet Burak müjdesi

Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

7 Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

8 Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

9 Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

10 Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı


SIRADAKİ HABER