Adıyaman haber: AK Parti'den MHP'ye iadeyi ziyaret

Adıyaman haber: AK Parti Adıyaman İl Teşkilatı, MHP İl Teşkilatına iadeyi ziyarette bulunarak, birlik ve beraberlik mesajları verildi.

AK Parti'den MHP'ye iadeyi ziyaret

AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan'a, MHP ziyaretinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ve partililer eşlik etti. MHP İl Başkanı Hüseyin Özgün, Merkez İlçe Başkanı Ömer Yıldırım, Ülkü Ocakları Başkanı Taha Şahin ve parti yöneticileri Ak parti heyetini karşıladı.
AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 2019 seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyecekleri yönündeki açıklamasının memnuniyet verici olduğunu söyledi.
Adıyaman'da siyasi partiler arasında güzel bir uyumun olduğunu ve Adıyaman ortak paydası noktasına güzel bir şekilde çalışıldığını dile getiren AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan, 'Arkadaşlarımızla birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Adıyaman il teşkilatına iadeyi ziyarette bulunduk. Bu hafta içerisinde gelişen bir hadise gelişti ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli siyaseten yine en kritik zamanda devlet adına yakışır güzel bir açıklaması oldu. MHP Lideri Devlet Bahçeli gazetecilerle bir araya geldiği toplantıda, 2019 yılında gerçekleşecek seçimlerde Cumhurbaşkanı adayı göstermeyeceklerini ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıkladı. 15 Temmuz direnişinden sonra ise hem FETÖ ve PKK ile mücadelede hem de dış politikadaki gerilimlerde hep hükümetin, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında yer aldı. 'Yenikapı Ruhuna Sahip Çıkarak' Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın siyasetine açıktan destek vermekten geri durmadı. Bundan dolayı büyük bir memnuniyet duyduk. Ülkemizin bu şekilde birlik ve beraberliğe ihtiyacı var' dedi.
17-25 Aralık olaylarından sonra ülkenin önemli bir viraja girdiğini belirten Başkan Erdoğan, '15 Temmuz'da yaşadığımız hadiseler de ülkeyi işgal etmeye çalışanlardan tutun, vatana ihanet edenlerin neler yapabileceklerine şahit olduk. Ülkenin işgali, istila edilmesi, kardeşin kardeşe kırdırılması adına ne planlar ne senaryolar yapılmış ama, Allah'a şükür 15 Temmuz'da bedeller ödeyerek yeniden var olduk. Bir 'Yeni Kapı Ruhuyla' tekrar kendimize geldik, burada siyasi partilerimizin bu yaklaşımını önemli buluyoruz ki Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Yeni Kapı Ruhunun devam ettirilmesi yönündeki açıklaması gerçekten önemlidir. AK Parti Adıyaman il teşkilatı olarak, Milliyetçi Hareket Partisinde yer alan arkadaşlarımızla olan diyaloglarımız, birlikteliliğimiz güzel bir şekilde devam ediyor' şeklinde konuştu.
MHP İl Başkanı Hüseyin Özgün ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

AK Parti’den MHP’ye iadeyi ziyaretEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da sevindiren gelişme

1 Samsunspor'da sevindiren gelişme

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

2 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

3 Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

4 Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

5 Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

6 Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

7 Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

8 Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu

9 Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu

Prova Samsunspor'un

10 Prova Samsunspor'un


SIRADAKİ HABER