HaberlerKocaeli HaberleriKağıtsporlu Judocular Bursa'da fırtına gibi esti

Kağıtsporlu Judocular Bursa'da fırtına gibi esti - Kocaeli Haberleri

İller Arası Karagöz Hacivat Judo Turnuvasında 57 madalya kazanan Kağıtsporlu Judocular, turnuvaya damgasını vurdu.

Kağıtsporlu Judocular Bursa'da fırtına gibi esti

Bursa Judo İl Temsilciliği tarafından 6-7 Ocak tarihleri arasında Bursa'nın Osmangazi ilçesinde bulunan Dikkaldırım Kapalı Spor Salonunda İller Arası Karagöz Hacivat Judo Turnuvası düzenlendi. Turnuvada 57 madalya kazanan Kocaeli Büyükşehir Kağıtsporlu sporcular gelecek için umut verdi.
12 ilden 430 judocunun Ümitler ve Yıldızlar kategorilerinde yarıştığı önemli turnuvaya ilimizden Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü de 90 sporcusu ile katıldı. Kocaelili judocular, toplamda 57 madalya kazanarak turnuvaya damgasını vurdu.
Bursa'daki Hacivat ve Karagöz İller Arası Judo Turnuvasında, 21 altın, 13 gümüş ve 23 bronz madalya kazanan Kağıtsporlular toplamda 57 madalya ile her iki klasmanda ve genel klasmanda birinci oldu. Dereceye giren sporcular Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü, İl Temsilcisi ve protokol tarafından alındı.
Müsabakaların ardından dereceye giren sporcular kupa ve madalyalarını kürsüye çağrılarak; Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü, İl Temsilcisi ve protokolden aldılar.

Kağıtsporlu Judocular Bursa’da fırtına gibi esti

SIRADAKİ HABER
}