Bilecik haber: MHP İlçe Başkanı Özkan eleştirilere cevap verdi

Bilecik haber: MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanı Talha Özkan, partilerine yapılan eleştirilerle ilgili, 'Milliyetçi ülkücü hareket genel başkanının izinde ilerlerken, yıllar sonra halkımızın iyi ki ülkücüler var dediklerini duyacaktır' dedi.

MHP İlçe Başkanı Özkan eleştirilere cevap verdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Talha Özkan, İl Başkanlığı binasında yaptığı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğine dair bir açıklamada bulunduğunu söyledi. Bunun üzerine muhalif partilerin kendilerini sert bir dille eleştirdiğine vurgu yapan Özkan sözlerine şöyle devam etti:
'MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli dün yaptığı bir açıklamada Cumhurbaşkanı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğini belirtmiştir. Bugün ise muhalif partiler konfederasyonuna dönen CHP'yi yanına aldığı HDP, İP, TKP, EMEP, FETÖ ve diğer bölücü unsurların tek çatı altında toplandığına dikkat çekmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi'nin baraj korkusu olmadığını, 16 Nisan 2017 anayasa referandumuyla beraber değişen ve gelişen sürecin olgunlaşması gerektiğini belirtip yıllar önce sayın genel başkanımızın söylediği 'önce ülkem ve milletim sonra partim' ilkesini kararlı duruşuyla bir kez daha göstermiştir. Milliyetçi ülkücü hareket genel başkanının izinde ilerlerken yıllar sonra halkımızın 'iyi ki ülkücüler var' dediklerini duyacaktır. Bu süreç içerisinde sevimli gözüken ama içerisinde fitne barındıran cümlelerin kimlerin değirmenine su taşıdığı çok iyi analiz edilmelidir. Dibi delik kovayla su taşıyanlar her zaman olduğu gibi yüce Türk Milletinin karşısında yine hayal kırıklığına uğrayacaklardır' dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

1 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

2 Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

3 Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

4 Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

Ahmet Burak müjdesi

5 Ahmet Burak müjdesi

Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

6 Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

7 Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

8 Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

9 Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda

10 Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda


SIRADAKİ HABER