HaberlerSamsun HaberleriAK Parti Samsun'da beklenen temayül yarın

AK Parti Samsun'da beklenen temayül yarın - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun İl Başkanı'nın belirlenmesi için salı gününden perşembe gününe ertelenen temayül yoklamasının yarın gerçekleşeceği tahmin ediliyor.

AK Parti Samsun'da beklenen temayül yarın

AK Parti Samsun İl Başkanı'nın belirlenmesi amacıyla salı günü gerçekleşmesi beklenen ancak cenaze nedeniyle perşembe gününe ertelenen temayül yoklaması heyecanı bugün yaşanacak.
AK Parti Bölge Koordinatörü Hacı Turan ve İl Koordinatörü Cumhur Ünal yöneteceği temayül yoklamasında, belediye başkanlarıyla yüz yüze görüşülecek, il ve ilçe yönetimleri ile gençlik kolları ve kadın kolları yönetimlerinin yanı sıra partili Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri en az üç isim belirleyerek, oy kullanacak. Turan ve Ünal, en çok oyu alan üç ismi daha sonra AK Parti Teşkilat Başkanlığı'na bildirecek.

MUHTEMEL İSİMLER

Yarın AK Parti İl Başkanlığı'nda saat 11.00'de başlayacak temayül yoklamasında, sandıktan çıkması beklenen muhtemel isimler şunlar: Muharrem Göksel, Ahmet Yeni, Mustafa Demir, Musa Uzunkaya, Adem Bektaş, Yılmaz Hocaoğlu, Hakan Karaduman, Mehmet Teyyare, Hasan Tahsin Şengül, Adnan Varol, İhsan Kurnaz, Osman Çetinkaya, Ali Akyüz, Recep Cemal Certel ve Mustafa Yeşilyurt.

SIRADAKİ HABER
}