Zonguldak haber: Çaycuma Kaymakamı Keçeli, gazeteciler ile bir araya geldi

Zonguldak haber: Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, 10 Ocak Çalışan Günü nedeniyle ilçede görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Çaycuma Kaymakamı Keçeli, gazeteciler ile bir araya geldi

Keçeli kahvaltı sonrasında yapmış olduğu konuşmada, 'İlçemizde kar kış demeden, gece gündüz demeden fedakarca görev yapan gazeteci arkadaşlarımızla kahvaltıda bir araya geldik. Basın ve medyayı kamu kurumlarının en önemli destekçilerinden, en önemli yardımcılarından birisidir. Bizim göremediğimizi gören, yapamadığımız, başaramadığımız ellere ulaşmamızı sağlayan bir araç bir yardımcı olarak görüyorum. Çalışan bütün gazetecilerimizi gününü kutluyor, kazasız, belasız günler diliyorum. Çaycuma olarak şanslıyız. İlçede kamu kurum ve kuruluşları ile çok uyumlu basın mensuplarına sahibiz. Kamu hizmetlerinin tanıtılması, eğer yanlışları da varsa basın tarafından iyi niyetli bir şekilde yansıtıldığını görmekten mutluluk duyuyoruz' dedi.
Kahvaltı sonunda Müftü Arcaklıoğlu basın mensuplarına çeşitli hediyeler verdi. Kahvaltıya,Çaycuma İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Selçuk Özen,Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu,Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş,Çaycuma Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Coşkun Ulutaş da katıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

1 Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

2 Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

3 Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

4 Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

5 Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

Otel odasında şüpheli ölüm

6 Otel odasında şüpheli ölüm


SIRADAKİ HABER