HaberlerSamsun HaberleriSamsun Samsun Kuaförler Odası'nda seçim heyecanı

Samsun Samsun Kuaförler Odası'nda seçim heyecanı - Samsun Haberleri

Samsun Kuaförler Odası'nda 18. Genel Kurul heyecanı yaşandı. Tek liste halinde gidilen seçimde mevcut başkanı Savaş Kiraz, güven tazeledi .

Samsun Samsun Kuaförler Odası'nda seçim heyecanı

Samsun Kuaförler Odası’nın 18. Genel Kurulu, Samsun Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda düzenlendi. Kurula, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyon (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın ve Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüb Güler de katıldı. Tek liste halinde gidilen seçimde mevcut başkan Savaş Kiraz, yeniden başkan seçildi.

HAYIRLI OLSUN

Kurulun divan başkanlığını yapan TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, kongrenin hayırlı olmasını temenni ederek, 17 maddelik bir gündemin olduğunu söyledi. Daha sonra gündem maddeleri tek tek okunarak, üyelerin oylamasına sunuldu.

BİR OLALIM, DİRİ OLALIM

Üyelere desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Kiraz, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Kiraz, “Sizler bizim arkamızda olduğunuz sürece Samsun’da kapısını çalmadığımız hiçbir makam ve mevki kalmaz. Sizlerin hakkını aramak için çalışıyoruz. Müşterinizi bırakıp kurula geldiniz, hepinize çok teşekkür ediyorum. Gönül isterdi ki; katılım çok daha yüksek olsun ve odamızın ismini de değiştirelim ama olmadı. Bunun için 240 civarında bir oy gerekiyordu. Bundan sonra bir olalım, diri olalım, birlik olalım, bu birliktelikle yıkamayacağımız duvar olmaz. Türkiye’nin birçok yerinde lazer epilasyon işlemi güzellik merkezlerinde yasaklandı, epilasyon cihazları mühürlendi. Ama benim üyemin kapısını bir Allah’ın kulu çalıp, ‘epilasyon cihazı kullanamazsın' demedi. Sizlerin desteği sayesinde böyle bir sorun yaşamadık” şeklinde konuştu.

Zeynep Irmak ÖCAL

SIRADAKİ HABER
}