Bitlis haber: BAYGADER'den Ak Parti'ye Ziyaret

Bitlis haber: Bitlis Aktif Yerel Gazeteciler Derneği (BAYGADER) AK Parti Bitlis İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

BAYGADER'den Ak Parti'ye Ziyaret

BAYGADER Başkanı Halis Olcay, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte AK Parti Bitlis İl Başkanı Nesrullah Tanğlay'ı ziyaret etti.
Tanğlay'ı makamlarında ziyaret eden gazeteciler, yaptıkları çalışmalar ve projeleri hakkında bilgi verdiler. Ziyarette konuşan BAYGADER Başkanı Halis Olcay, Bitlis ve ilçelerinde aktif olarak çalışan yerel ve ulusal gazete temsilcileri olarak dernek çatısı altında toplandıklarını ülke ve millet menfaatleri adına gazetecilik faaliyetleri yürüttüklerini ifade etti.
Olcay şöyle devam etti. 'Bitlis ve ilçelerinde gazetecilik mesleğini aktif olarak yapan gazeteciler olarak bir oluşum altına girerek ortak hareket etme kararı aldık. Bu amaçla kurumlarımızı ve idarecilerimizi ziyaret ederek faaliyetlerimiz hakkında bilgiler paylaşıyoruz. Yerel basının desteklenmesi hususunda kurumlarımızı ve siyasilerimizi de yanımızda görmek istiyoruz. Amacımız ilimize faydalı olabilmek ve gazetecilik mesleğinin doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde icra edilmesine olanak sağlamaktır' dedi.
AK Parti Bitlis İl Başkanı Nesrullah Tanğlay ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek iktidar partisi olarak her zaman yerel basının yanında olduklarını söyledi.
Tanğlay, 'AK Parti olarak her zaman ilimizde görev yapan gazetecilerimizin yanındayız. Gazeteci arkadaşlarımızın mesleklerini icra ederken karşılaştıkları sorunlara zaman zaman şahit oluyoruz. Bu sorunların giderilmesi hususundan elimizden gayreti gösteriyoruz. Bitlis'teki yerel gazeteci arkadaşlarımızın böyle bir dernekleşme faaliyeti içinde bulunmalarını memnuniyetle karşılıyoruz. Oluşumunuz memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Ayrıca sizin nezdinizde tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum' diye konuştu.
Gerçekleştirilen ziyarette AK Parti Merkez İlçe Başkanı Engin Günceoğlu ve AK Parti Bitlis Kadın Kolları Başkanı Diba Zeydan'da hazır bulundu.

BAYGADER’den Ak Parti’ye ZiyaretEN ÇOK OKUNANLAR

Yankaya bakalım mı bankaya?..

1 Yankaya bakalım mı bankaya?..

Düğün konvoyunda kaza: 22 yaralı

2 Düğün konvoyunda kaza: 22 yaralı

Hükümet düğmeye bastı! Milyonlarca kişiye müjde

3 Hükümet düğmeye bastı! Milyonlarca kişiye müjde

Samsun'da hava nasıl olacak?

4 Samsun'da hava nasıl olacak?

Otomobil koyun sürüsüne daldı

5 Otomobil koyun sürüsüne daldı

Düğün konvoyunda zincirleme trafik kazası: 22 yaralı

6 Düğün konvoyunda zincirleme trafik kazası: 22 yaralı

Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

7 Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı

8 Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı

Sultan Abdülhamid Han Hastanesi'nin kantininde yangın

9 Sultan Abdülhamid Han Hastanesi'nin kantininde yangın

Ordu'da denize düşen 2 kişi öldü

10 Ordu'da denize düşen 2 kişi öldü


SIRADAKİ HABER