Bitlis haber: BAYGADER'den Ak Parti'ye Ziyaret

Bitlis haber: Bitlis Aktif Yerel Gazeteciler Derneği (BAYGADER) AK Parti Bitlis İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

BAYGADER'den Ak Parti'ye Ziyaret

BAYGADER Başkanı Halis Olcay, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte AK Parti Bitlis İl Başkanı Nesrullah Tanğlay'ı ziyaret etti.
Tanğlay'ı makamlarında ziyaret eden gazeteciler, yaptıkları çalışmalar ve projeleri hakkında bilgi verdiler. Ziyarette konuşan BAYGADER Başkanı Halis Olcay, Bitlis ve ilçelerinde aktif olarak çalışan yerel ve ulusal gazete temsilcileri olarak dernek çatısı altında toplandıklarını ülke ve millet menfaatleri adına gazetecilik faaliyetleri yürüttüklerini ifade etti.
Olcay şöyle devam etti. 'Bitlis ve ilçelerinde gazetecilik mesleğini aktif olarak yapan gazeteciler olarak bir oluşum altına girerek ortak hareket etme kararı aldık. Bu amaçla kurumlarımızı ve idarecilerimizi ziyaret ederek faaliyetlerimiz hakkında bilgiler paylaşıyoruz. Yerel basının desteklenmesi hususunda kurumlarımızı ve siyasilerimizi de yanımızda görmek istiyoruz. Amacımız ilimize faydalı olabilmek ve gazetecilik mesleğinin doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde icra edilmesine olanak sağlamaktır' dedi.
AK Parti Bitlis İl Başkanı Nesrullah Tanğlay ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek iktidar partisi olarak her zaman yerel basının yanında olduklarını söyledi.
Tanğlay, 'AK Parti olarak her zaman ilimizde görev yapan gazetecilerimizin yanındayız. Gazeteci arkadaşlarımızın mesleklerini icra ederken karşılaştıkları sorunlara zaman zaman şahit oluyoruz. Bu sorunların giderilmesi hususundan elimizden gayreti gösteriyoruz. Bitlis'teki yerel gazeteci arkadaşlarımızın böyle bir dernekleşme faaliyeti içinde bulunmalarını memnuniyetle karşılıyoruz. Oluşumunuz memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Ayrıca sizin nezdinizde tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum' diye konuştu.
Gerçekleştirilen ziyarette AK Parti Merkez İlçe Başkanı Engin Günceoğlu ve AK Parti Bitlis Kadın Kolları Başkanı Diba Zeydan'da hazır bulundu.

BAYGADER’den Ak Parti’ye ZiyaretEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da sevindiren gelişme

1 Samsunspor'da sevindiren gelişme

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

2 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

3 Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi

4 Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi

Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

5 Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

Fotoğraf flu...

6 Fotoğraf flu...

Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

7 Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

Samsunspor'un rakibi moralli

8 Samsunspor'un rakibi moralli

Samsunspor'a Uğur'lu yardım

9 Samsunspor'a Uğur'lu yardım

Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

10 Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti


SIRADAKİ HABER