HaberlerTrabzon HaberleriAK Parti Ortahisar ilçe başkanı Altunbaş'tan, Büyükşehir ve Ortahisar belediyele

AK Parti Ortahisar ilçe başkanı Altunbaş'tan, Büyükşehir ve Ortahisar belediyele - Trabzon Haberleri

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Ortahisar Belediyesi'ni ziyaret etti.

AK Parti Ortahisar ilçe başkanı Altunbaş'tan, Büyükşehir ve Ortahisar belediyele

AK Parti Ortahisar'ın 2. Olağan Kurulu sonrası oluşan yeni yönetim kurulu, başkan Temel Altunbaş'ın öncülüğünde sırasıyla Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'i ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'na nezaket ziyaretleri gerçekleştirdi.
Başkan Altunbaş, ziyaretlerde Kanuni Bulvarı'nda C18 mağduru olan vatandaşların mağdur olmaması adına gerekli çalışmanın hassasiyetle yürütülmesi gerektiğini belirterek, Avrasya Pazarı esnafı için yapılabilecek çalışmalardan bahsetti.
AK Parti İl Başkanı Haydar Revi'nin de katıldığı Büyükşehir Belediyesi'ndeki ziyarette, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Altunbaş yeni yönetimiyle birlikte kolları sıvadıklarını ve halkın sorunlarının çözümü noktasında sahaya inmeye başladıklarını ifade ederek, yönetiminde asil, yedek ayrımının olmadığını, bir bütün olarak AK Parti'yi ileriye taşımak adına gerekli çalışmayı yapma gayreti içinde olduklarını söyledi.

AK Parti Ortahisar ilçe başkanı Altunbaş’tan, Büyükşehir ve Ortahisar belediyele

SIRADAKİ HABER
}