HaberlerKocaeli HaberleriKörfez Gençlerbirliği'nde ikinci olağan kongre yapıldı

Körfez Gençlerbirliği'nde ikinci olağan kongre yapıldı - Kocaeli Haberleri

Körfez Belediyesi tarafından 2015 yılında kurulan ve bugüne kadar hizmet verdiği spor branşına futbol dışında 12 spor kolunu daha ekleyen Körfez Gençlerbirliği Kulübü'nde ikinci olağan kongre gerçekleştirildi.

Körfez Gençlerbirliği'nde ikinci olağan kongre yapıldı

Körfez Gençlerbirliği Kulübü Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilen ikinci olağan kongreye, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş, Başkan Danışmanı Metin Özkan, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mücahit Bulut, Kulüp Müdürü Ali Osman Baş ve delegeler katıldı. Çoğunluğun sağlanması ile birlikte ilk olarak divan belirlendi. Divanda, Nazmi Akın, Murat Yazar ve Mücahit Bulut yer aldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede, Körfez Gençlerbirliği kongre üyesiyken hayatlarını kaybeden Osman Erek ve İsmail Arıcı da unutulmadı. İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından denetim ile faaliyet kurulu raporları oy birliği ile kabul edildi. Büyükşehir Belediyesi'ndeki grup toplantısına katılması nedeniyle Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ise kongreye katılamadı.
Mevcut Başkan İsmail Baran'ın tekrar başkan olarak yer aldığı yönetim, denetim ve üst kurul delegelerin listesi, oy birliği ile kabul edilirken, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş, dilek ve temennilerin ardından delegelere teşekkür konuşması yaptı. Körfez'in nüfusunun 160 bin olmasına rağmen herkesin bir birini tanıdığını, samimiyetin örnek konumda olduğunu belirterek, bu birlik ve beraberlikte en önemli etkenin spor ve STK'ların faaliyetleri olduğunu söyledi.
3 yıl önce bu süreci başlatmadan Milli Eğitim Müdürlüğü ile bir değerlendirme yaptıklarını, hem okullardaki çocukların hem de sokağın analizini çıkarttıklarını belirten İsa Taş, 'Aynı analizi 3 yıl sonra tekrar yaptıklarını ve gerek ahlaksal gerek eğitimsel gerekse fiziksel olarak büyük değişiklikler olduğunu belirtti. Taş, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran'ın da her zaman kendilerine destek olduğunu belirterek, teşekkür etti. Yapılan konuşmaların ardından hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

Körfez Gençlerbirliği’nde ikinci olağan kongre yapıldı

SIRADAKİ HABER
}