HaberlerŞanlıurfa Haberleriİl Sağlık Müdürü Durgut'tan Atilla'ya ziyaret

İl Sağlık Müdürü Durgut'tan Atilla'ya ziyaret - Şanlıurfa Haberleri

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Himmet Durgut, Ceylanpınar temasları kapsamında Belediye Başkanı Menderes Atilla'yı ziyaret etti. Ziyarette mevcut devlet hastanesi ile yeni yapılacak devlet hastanesinin durumu konuşuldu.

İl Sağlık Müdürü Durgut'tan Atilla'ya ziyaret

Başkan Atilla, ziyaret dolayısıyla yaptığı açıklamada, İl Sağlık Müdürü Durgut'un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, 'Şanlıurfa İl Sağlık Müdürümüz kısa bir süre önce Şanlıurfa'ya tayin oldu. Aslında bizim kendisini ziyaret etmemiz gerekirken kendisi bizi ziyaret ettik.' dedi. Ziyareti dolayısıyla Durgut'a teşekkür eden Başkan Atilla, 'Bu nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İnşallah beraber Ceylanpınar'ımız için gerekli hizmetleri beraberce yapmaya çalışacağız. Allah kendisini muvaffak etsin. Yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum' dedi.
İl Sağlık Müdürü Op.Dr. Himmet Durgut da misafirperverliğinden dolayı Atilla'ya teşekkür ederek 'Ceylanpınar Devlet Hastanesini ziyaret ettim. Yönetici arkadaşlarla nasıl daha iyi hizmet verebiliriz cevabını yerinde aradık. Sayın başkanımızla da yeni hastanenin projesiyle ilgili istişarelerimiz oldu. İnşallah önümüzdeki süreçte başkanımızın da desteğiyle hem mevcut hastanede hem de yeni hastanede güzel hizmetleri halkımıza sunacağız' diye konuştu.

İl Sağlık Müdürü Durgut’tan Atilla’ya ziyaret

SIRADAKİ HABER
}