HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Tahtayı açtırmalıyız'

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Tahtayı açtırmalıyız' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, 'Tabiki ilk olarak mevcut öncelikli sıkıntılara yoğunlaştık ama zaten transfere ihtiyaç duyulan bir takımdık ve üzerine de oyuncular kaybettik. Tahtayı kesin olarak açtırıp takviye yapmalıyız' dedi

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Tahtayı açtırmalıyız'

ÖDEMELER YAPILDI

Samsunspor Sportif DirektörüCoşkun Zeren, gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi. Zeren, "Valimiz Osman Kaymak'ın önderliğinde oyunculara ödeme yapıldı. Kalan alacakları da verilecek. Yine hiç para almamış olan yerli ve yabancı oyuncularımız var onlara da gerekli ödemelerin yapılacağı sözü verildi. Problemlerimiz var ama camia takımına sahip çıktı. Sorunları henüz aşamadık, aşma konusunda çalışmalar var" diye konuştu.

GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ

Zeren, "Devreyi bitirdiğimizde hocamızla oturup en az 4 transfer demiştik. Çalışmalar da yapmıştık. Ancak daha sonra oyuncu da kaybettik. Transfere ihtiyacımız var. İkinci yarı çok zorlu olacak. Her takım takviyeler yaptı. Bizim direkt rakiplerimiz de transfer yaptı. Önce mevcut sorunları çözüp, tahtayı açabilirsek de transfer yapmalıyız. Tahtanın kesinlikle açılması lazım. Hocamızın şu anda gitmesi gibi bir gündem yok. Hocamız görevinin başında" dedi.

SIRADAKİ HABER
}