HaberlerSamsun HaberleriSamsun'daki skandal görüntülere inceleme

Samsun'daki skandal görüntülere inceleme - Samsun Haberleri

Samsun'da özel bir hastanede çalışan stajyer hemşirenin yeni doğmuş bebeğe yaptıkları adeta şoke etti. Hemşirenin görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşması üzerine, Sağlık Bakanlığı olayla ilgili inceleme başlattı

Samsun'daki skandal görüntülere inceleme

Samsun'da özel bir hastanenin yeni doğan ünitesinde çekilen görüntüler gündeme oturdu. Bir stajyer hemşirenin ağlayan bebeği yatağa yatırıp susturmaya çalışırken, ağzını sıkması ve sonra da kapatması, adeta şoke etti. Stajyer hemşirenin, kıpkırmızı olan bebeğin görüntülerini sosyal medyada paylaşması, en çok konuşulan konulardan birisi oldu.

MİLYONLARA ULAŞTI

Bir televizyon kanalı ve sosyal medya üzerinden 'Samsun'da özel bir hastanede skandal görüntüler' olarak paylaşılan video, kısa sürede milyonlara ulaştı. Görüntülerin hangi hastanede kayıt altına alındığı merak konusu oldu.

İŞLEM YAPILACAK

Tepkiler üzerine Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Sağlık İl Müdürlüğü tarafından olayla ilgili inceleme başlatıldığı belirtilerek, "İnceleme neticesinde ihmal ya da kusuru olanlar hakkında gerekli işlemler uygulanarak kamuoyuyla paylaşılacaktır" ifadelerine yer verildi.

Zerrin SOMUNCU, Tayfur KARA

SIRADAKİ HABER
}