HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Binay güven tazeledi

Başkan Binay güven tazeledi - Samsun Haberleri

Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası'nın 2. Genel Kurulu yapıldı. İki adayın yarıştığı kurulda mevcut başkan Hüseyin Binay, güven tazeledi.

Başkan Binay güven tazeledi

Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası’nda 2. Genel Kurul heyecanı yaşandı. 459 kişinin oy kullandığı kongrede, iki aday yarıştı. Mevcut başkan Hüseyin Binay 334 oy alarak, güven tazeledi. Üyelere teşekkür eden Binay, yeni dönemde önemli çalışmalar yapacaklarını söyledi.

KORSANLA MÜCADELE

Heyecanlı bir kongre dönemini geride bıraktıklarını ifade eden Binay, kendisine destek olan üyelere teşekkür etti. Binay, "Arkadaşlarımızın destek ve güvenini boşa çıkarmamak için çalışıyoruz. Her zaman diyoruz; bizim en büyük sorunumuz, korsan meselesi. Bu konuda bazı arkadaşlarımızın haklı olarak tepkisi oldu. Ama bu konuda bizim yapacağımız pek bir şey yok, korsan yasasının çıkması gerekiyor. Korsan konusunda ciddi çalışmalar yapılacak, bütün üyelerimizin yanındayız. Hep birlikte odamızın bayrağının yükselteceğiz. Ayrıca odamızın yeriyle ilgili bazı şikayetler var, bu konuda da ilgili çalışmaları yapıyoruz. Yeni dönemde korsanla mücadele daha fazla olacak” dedi.

Zeynep Irmak ÖCAL

SIRADAKİ HABER
}