HaberlerAğırlamaktan onur duyduk

Ağırlamaktan onur duyduk

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ve milletvekillerini ilçede ağırlamaktan onur duyduklarını belirten Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 'İlçemizi en iyi şekilde tanıttık' dedi.

Ağırlamaktan onur duyduk

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere önceki gün Samsun'a gelen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ı ilçede ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, konuklarına Bafra nokulu hediye etti.

SAMSUN ÇOK ŞANSLI

Ziyareti değerlendiren Başkan Şahin, şu ifadelere yer verdi: "Her zaman Samsun’dan bir bakanımızın olmasının büyük bir şans ve kazanım olduğunu ifade ettim. Sağlık Bakanımız Dr. Ahmet Demircan, büyük şansımız. Bunu yaşayarak görüyoruz. Partimizin genel merkezinde yöneticilerimizin olması büyük şansımız. Sayın Çiğdem Karaaslan'ın ülkemiz, partimiz ve Samsunumuz için nasıl gayret ettiğini biliyoruz. Milletvekillerimizin, valimizin ve şehirdeki diğer tüm aktörlerin kıymetini biliyoruz. Tüm misafirlerimize Bafra nokulu ve lokumu takdim ettik. Baframızı tanıtan yayınlar ve plaket verdik. Çok büyük bir memnuniyet oluştu."

SIRADAKİ HABER
}