Bilecik haber: Yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetinkaya görevine başladı

Bilecik haber: Bilecik'in Bozüyük ilçesinde Halis Çelik'in İl Milli Eğitim Müdür yardımcılığı görevine atanmasının ardından boşalan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Ertuğrulgazi İlkokulu Müdürü Servet Çetinkaya getirildi.

Yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetinkaya görevine başladı

İlk dönemin son haftasına girilirken yapılan devir teslim töreninin ardından yeni müdür Servet Çetinkaya görevine başladı. Çetinkaya, öğrencileri akademik bilgilerle donatmanın yanında milli ve manevi değerlere sahip sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif yönleriyle de gelişmiş bireyler olarak yetiştirmenin öncelikli hedefleri olduğunu söyledi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Çetinkaya, 'Türk Milli Eğitiminin ilke ve hedefleri ışığında amacımız; nesil yetiştirmenin medeniyet inşası iddiasını sürdürmek olduğu bilinciyle öğrencilerimizi sadece akademik bilgilerle donatmanın yanında milli ve manevi değerlere sahip sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif yönleri de gelişmiş bireyler olarak yetiştirmeyi önceliğimiz olarak görüyoruz. Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne taşıyacak 2023 hedefleri ile 2053 ve 2071 vizyonuyla buluşturacak nesiller yetiştirmek için gece gündüz çalışacağız' dedi.
Çetinkaya, 1974 yılında Pazaryeri´nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bilecik´te tamamladıktan sonra Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü´nden mezun oldu. 1998 yılında Şırnak Silopi ilçesinde göreve başladı. Ardından Sakarya atandı. Bilecik´te çeşitli okullarda yöneticilik görevlerinde bulundu. Son olarak Ertuğrulgazi İlkokulu Müdürlüğü görevini yürütürken İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirildi. Servet Çetinkaya, evli ve bir çocuk babasıdır.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

1 Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

2 Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

Samsunspor'da kongre günü

3 Samsunspor'da kongre günü

Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

4 Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

5 Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

Samsunspor'da duygu dolu anma

6 Samsunspor'da duygu dolu anma

Karaduman'dan Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

7 Karaduman'dan Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

Atakum'dan Samsunspor'a destek geldi

8 Atakum'dan Samsunspor'a destek geldi

Samsun'da gazeteciye çirkin saldırı

9 Samsun'da gazeteciye çirkin saldırı

Şartlar eşit

10 Şartlar eşit


SIRADAKİ HABER