HaberlerBartın HaberleriBartın Valisi Nusret Dirim, öğrencilere kitaplarını verdi

Bartın Valisi Nusret Dirim, öğrencilere kitaplarını verdi - Bartın Haberleri

Bartın Valisi Nusret Dirim, Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 'Bir Kitap, Bir Dost' sloganıyla düzenlenen programa katıldı.

Bartın Valisi Nusret Dirim, öğrencilere kitaplarını verdi

Valilik 12 Divan Toplantı Salonunda gerçekleşen programa Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Feridun Güler, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, Okul Müdürleri ile Merkeze bağlı liselerde arkadaşlarını temsilen öğrenciler katıldı. Vali Dirim, programda yaptığı konuşmasında 'Öğrencilerimiz ekrandan da birçok şeyi okuma imkânına sahip oluyor. Ancak kitabın havası bir başkadır. Onun kokusu, onun sayfaları arasında dolaşmak çok daha farklı bir duygu yaşatıyor okuyucusuna. Bu anlamda kitapları öğrencilerimiz için vazgeçilmez olarak düşünüyoruz ve öğrencilerimizi bu anlamda teşvik etmek için kitap hediye ediyoruz. Toplumda bu anlamda duyarlılığı artırmak yönünde Vakfımızın gerçekleştirdiği diğer projeler gibi bu da çok güzel, başarılı bir projedir. Milli Eğitim Müdürlüğümüze de işbirliği için teşekkür ediyorum' dedi.
Daha sonra okullardaki öğrencilere ve temsilen programa katılan öğrencilere Vali DİRİM tarafından kitapları hediye edildi. Toplu fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi.

Bartın Valisi Nusret Dirim, öğrencilere kitaplarını verdi

SIRADAKİ HABER
}