Deniz Akkaya| Deniz Akkaya, Cem Yılmaz'la verdiği olay poz hakkında konuştu

Deniz Akkaya| Bir alışveriş merkezinde muhabirler tarafından görüntülenen eski manken Deniz Akkaya gündeme dair sorulara yanıt verdi

Deniz Akkaya, Cem Yılmaz'la verdiği olay poz hakkında konuştu

İlk olarak Yeliz Yeşilmen'in paylaştığı ve eşinin atletli göründüğü fotoğrafa yaptığı yorum sorulan Deniz Akkaya, konuyla ilgili ilk kez konuşarak bir anlamda son noktayı da koymuş oldu.

Deniz Akkaya, paylaşımıyla ilgili olarak ''O fotoğraf bir arkadaşımın sitesinde de paylaştığı bir kareydi ve benim yaptığım tek şey fotoğrafın altına bir Şebnem Ferah şarkı sözü yazmak oldu. Bence o görüntünün travmatik bir tarafı vardı ve o karede bir ironi yapıldığını düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

NE OLMUŞTU?

(Kocası Ali Uğur Akbaş'ın doğum gününü hazırladığı kahvaltıyla kutlayan Yeliz Yeşilmen, sosyal medyada alay konusu olmuştu. Alay eden isimlerden biri de Deniz Akkaya olmuştu. Deniz Akkaya bu paylaşımı yapmıştı.)

CEM YILMAZ'LI FOTOĞRAFA AÇIKLAMA

Arif V 216 filmiyle birlikte gündemden inmeyen Cem Yılmaz'la 15 yıl önce verdiği seksi pozlarını hatırlatan muhabirlere samimi bir şekilde konuşan Deniz Akkaya''O kareleri Gülse Birsel'in başında olduğu bir dergiye vermiştik. Ne kadar başarılı bir kadın olduğunu üzerinden 15 yıl geçmiş olmasına rağmen halen konuşulmasından anlıyoruz'' yorumunu yaptı.

Muhabirlerin, ''Yeniden aynı pozu verir misiniz?'' sorusuna ise, ''Bugün de olsa aynı pozu veririm, neden içimize mi kapanıyoruz? Geriye mi gidiyoruz? Tabi ki yine veririm'' şeklinde yanıtladı. O dönem sevgili olmadıklarının da altını çizen Deniz  Akkaya, ''15 yıldır bu soruyu soruyorsunuz, böyle bir aşk yok'' dedi.

FOTOŞOP AÇIKLAMASI

Kısa bir süre önce sosyal medya hesabından paylaştığı fotoşoplu karesi hatırlatılan Deniz Akkaya, ''Biraz bel oyukluğu vermek istemiştim ancak konu çok başka yerlere gitti, fazla büyütülecek bir şey değil'' yanıtını verdi.

DEMET AKALIN'A DESTEK ÇIKTI

Deniz Akkaya, bir hayranına verdiği hediyeyi geri isteyen Demet Akalın'ı da haklı buldu ve ''Şimdilerde Demet'in üzerine fazla gidiliyor'' demekle yetindi.

 

 

 

KAYNAK:POSTAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da şok intihar! Cezaevinde mahkum kendini astı...

1 Samsun'da şok intihar! Cezaevinde mahkum kendini astı...

Sürpriz yapacak

2 Sürpriz yapacak

FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

3 FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

4 Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

5 Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar

6 Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar

Ağır ceza geliyor

7 Ağır ceza geliyor

Samsun'da Cumhurbaşkanı'na hakaret

8 Samsun'da Cumhurbaşkanı'na hakaret

Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

9 Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

Kaybedersek canımız yanar

10 Kaybedersek canımız yanar


SIRADAKİ HABER