Deniz Akkaya| Deniz Akkaya, Cem Yılmaz'la verdiği olay poz hakkında konuştu

Deniz Akkaya| Bir alışveriş merkezinde muhabirler tarafından görüntülenen eski manken Deniz Akkaya gündeme dair sorulara yanıt verdi

Deniz Akkaya, Cem Yılmaz'la verdiği olay poz hakkında konuştu

İlk olarak Yeliz Yeşilmen'in paylaştığı ve eşinin atletli göründüğü fotoğrafa yaptığı yorum sorulan Deniz Akkaya, konuyla ilgili ilk kez konuşarak bir anlamda son noktayı da koymuş oldu.

Deniz Akkaya, paylaşımıyla ilgili olarak ''O fotoğraf bir arkadaşımın sitesinde de paylaştığı bir kareydi ve benim yaptığım tek şey fotoğrafın altına bir Şebnem Ferah şarkı sözü yazmak oldu. Bence o görüntünün travmatik bir tarafı vardı ve o karede bir ironi yapıldığını düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

NE OLMUŞTU?

(Kocası Ali Uğur Akbaş'ın doğum gününü hazırladığı kahvaltıyla kutlayan Yeliz Yeşilmen, sosyal medyada alay konusu olmuştu. Alay eden isimlerden biri de Deniz Akkaya olmuştu. Deniz Akkaya bu paylaşımı yapmıştı.)

CEM YILMAZ'LI FOTOĞRAFA AÇIKLAMA

Arif V 216 filmiyle birlikte gündemden inmeyen Cem Yılmaz'la 15 yıl önce verdiği seksi pozlarını hatırlatan muhabirlere samimi bir şekilde konuşan Deniz Akkaya''O kareleri Gülse Birsel'in başında olduğu bir dergiye vermiştik. Ne kadar başarılı bir kadın olduğunu üzerinden 15 yıl geçmiş olmasına rağmen halen konuşulmasından anlıyoruz'' yorumunu yaptı.

Muhabirlerin, ''Yeniden aynı pozu verir misiniz?'' sorusuna ise, ''Bugün de olsa aynı pozu veririm, neden içimize mi kapanıyoruz? Geriye mi gidiyoruz? Tabi ki yine veririm'' şeklinde yanıtladı. O dönem sevgili olmadıklarının da altını çizen Deniz  Akkaya, ''15 yıldır bu soruyu soruyorsunuz, böyle bir aşk yok'' dedi.

FOTOŞOP AÇIKLAMASI

Kısa bir süre önce sosyal medya hesabından paylaştığı fotoşoplu karesi hatırlatılan Deniz Akkaya, ''Biraz bel oyukluğu vermek istemiştim ancak konu çok başka yerlere gitti, fazla büyütülecek bir şey değil'' yanıtını verdi.

DEMET AKALIN'A DESTEK ÇIKTI

Deniz Akkaya, bir hayranına verdiği hediyeyi geri isteyen Demet Akalın'ı da haklı buldu ve ''Şimdilerde Demet'in üzerine fazla gidiliyor'' demekle yetindi.

 

 

 

KAYNAK:POSTAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

1 Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

2 Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

3 Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

4 Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

5 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

Samsunspor'un rakibi Atakum

6 Samsunspor'un rakibi Atakum

Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

7 Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

Samsun'da Demir'e yeni görev

8 Samsun'da Demir'e yeni görev

Anlamaları zor...

9 Anlamaları zor...

Samsun'da itfaiyeden keçi kurtarma operasyonu

10 Samsun'da itfaiyeden keçi kurtarma operasyonu


SIRADAKİ HABER