HaberlerŞanlıurfa HaberleriHaliliye basket ve voleybol takımları hazırlıklarını tamamladı

Haliliye basket ve voleybol takımları hazırlıklarını tamamladı - Şanlıurfa Haberleri

Haliliye Belediye Spor Kulübü bünyesinde basketbol ve voleybol takımları, Cumartesi günü oynayacakları maç öncesi hazırlık çalışmalarını tamamladı.

Haliliye basket ve voleybol takımları hazırlıklarını tamamladı

Türkiye Basketbol Erkekler 2'nci Liginde ise Haliliye Belediye Spor Basketbol Takımı, ligin 14'üncü haftasında evinde İstanbul Teknik Üniversitesini konuk edecek. 13 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 14.00'de 11 Nisan Spor Salonunda (GAP Arena) oynanacak maç öncesi Ali Ruhi Balkanlı yönetimindeki Haliliye ekibi, galibiyet için son hazırlıklarını da tamamladı.
Türkiye Voleybol Erkekler 1'inci Lig B Grubu 16'ncı hafta mücadelelerinde Haliliye Belediye Spor Voleybol Takımı, Hatay Büyükşehir Belediye Sporu konuk edecek. 13 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 16.00'da 11 Nisan Spor Salonunda (GAP Arena) oynanacak maç öncesi takım, hazırlıklarını Fatih Işıldar yönetimindeki çift kale antrenman ile bitirdi
Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol da, yaptığı yazılı açıklamada, hafta sonu oynanacak olan basketbol ve voleybol maçlarına tüm Şanlıurfa halkını davet ettiğini ifade etti.

SIRADAKİ HABER
}