HaberlerSamsun HaberleriŞişko Nuri Alaçam'da

Şişko Nuri Alaçam'da - Samsun Haberleri

Yeşilçam'ın usta sanatçısı Şişko Nuri lakaplı Sıtkı Sezgin'in yönetmenliğini yaptığı 'Ne Sihirdir Ne Keramet' adlı sihirbazlık ve illüzyon gösterisi Alaçam'da sahnelendi

Şişko Nuri Alaçam'da

Şişko Nuri lakaplı Sıtkı Sezgin’in yönetmenliğini yaptığı “Ne Sihirdir Ne Keramet” gösterisi Alaçam’daki izleyiciyle buluştu. Alaçam Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen gösteri dört seans olarak perdelendi. Gösteriye katılan vatandaşlar, doyasıya eğlendi.

ÖĞÜTLER VERİLDİ

Öğrencilerin ve öğretmenlerin katıldığı etkinlikte birbirinden güzel sihirbazlık numaraları sergilenirken, aynı zamanda çocuklara hayatla ilgili öğüt verici konulardan da bahsedildi. Gösterinin sonunda usta sanatçı Sıtkı Sezgin, çocukların alkışları eşliğinde sahneye çıkarak, “Yaşıyorsak eğer bu dünyada, yaşayalım, hep bir arada. Yaşayalım ama sevgi ile erdem ile onurla” dedi.

Protokol üyeleri tarafından Sezgin ve ekibine plaket ve çiçek takdim edildi. Gösteriye Kaymakam Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkanı Hadi Uyar, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

 

SIRADAKİ HABER
}