HaberlerSamsun HaberleriTerme geleceğe ilerliyor

Terme geleceğe ilerliyor - Samsun Haberleri

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, altyapıdan eğitime, spordan turizme kadar her alanda yaptıkları çalışmalarla ilçenin yaşam kalitesinin yükseldiğini söyledi

Terme geleceğe ilerliyor

Terme Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Fenk Mahallesi Lise Sokak'ta yol yenileme çalışmaları yapılıyor. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme sağlık ocakları, Terme Ortaokulu, Ziraat Odası ve Tarım İlçe Müdürlüğü gibi kamu binaları bulunan Lise Sokak’ta devam eden yol çalışmalarını inceledi. Teknik ekipten çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

ÇALIŞMALARA DEVAM

Yapılan çalışmalar hakkında konuşan Başkan Kul, “Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin şehir genelinde kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme ve yol düzenleme çalışmalarını sürdürüyoruz. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üst yapı çalışmalarını tamamlıyoruz. Lise Sokak’ta çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Terme’yi daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmeye gayret gösteriyoruz” dedi.

TARİHİ DÖNEM YAŞANIYOR

Terme’nin son 4 yılını tarihi bir dönem olarak ifade eden Başkan Kul, ayrım yapmadan her sıkıntının üzerine gittiklerini, kemikleşmiş pek çok sorunun çözümünü sağladıklarını söyledi. Kul, “İlçemizin buna ihtiyacı var. Sıkıntılar bir bir giderilecek. 3 ay sonra 4. yılı dolduruyoruz. Allah’a şükürler olsun ki önemli hizmetleri yerine getiriyoruz. Yeter ki Terme’nin ve halkımızın problemleri giderilsin. İlçemiz altyapıdan, eğitime, spordan, turizme kadar her alanda yapılan çalışmalarla değişiyor ve gelişiyor” şeklinde konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}