HaberlerSamsunspor Haberleriİstifa eden Samsunspor Başkanı Tutu: Öyle bir düşüncem yok

İstifa eden Samsunspor Başkanı Tutu: Öyle bir düşüncem yok - Samsunspor Haberleri

İstifa eden Başkan Erkurt Tutu, 'Sayın Valimiz Osman Kaymak çok anlamlı bir kampanya başlattı. Ancak 'Erkurt Tutu oradaysa ben para vermem' diyenler varmış. Tekrarlıyorum görevi bıraktım ve kafamda yeniden başkan olmak gibi bir düşünce yok' dedi

İstifa eden Samsunspor Başkanı Tutu: Öyle bir düşüncem yok

KESİNLİKLE YOKUM

İstifa eden eski Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, Vali Osman Kaymak'ın yanında olmasına açıklık getirdi. Erkurt Tutu, "Ben Samsunsporluyum, başkanlığı bıraktım, kesinlikle de yeniden görev yapmayacağım. Bir Samsunsporlu olarak Valimiz Osman Kaymak'ın istekleri doğrultusunda destek olmaya çalışıyorum. Bilgi paylaşıyorum, konuları arz ediyorum. Benden dolayı Samsunspor'a destek olmayanlar varmış, 'Erkurt Tutu oradaysa, para vermeyiz' diyenler varmış. Burası Samsunspor kulübü, benim şirketim değil. Kimse beni bahane etmesin, söylediklerim ortada kesinlikle yokum" diye konuştu.

GÖREVE ÇAĞIRIYORUM

Tutu, "Samsunsporluluk ruhu taşıyan herkesi göreve çağırıyorum. Kafamda en ufak bir düşünce yok, istek yok. Vali bey çağırdığında yanına gitmeyecek miyim? Dediğim gibi destek olmak için gidiyorum. Gazetelere bakıyorum ben varım diye para vermeyenler varmış. Gerçek Samsunsporlu olan herkesi göreve çağıralım. Vali beyin bu desteği karşısında herkes üzerine düşeni yapmalı. Samsunspor benim şirketim değil herkesin ortaya çıkması lazım. Para geliyor Valilik'in hesabına yatıyor her şey şeffaf ama hala Erkurt Tutu oradaysa diyenler varmış. Tekrarlıyorum kesinlikle yokum, kesinlikle aday olmayacağım" dedi.

Selçuk KAYA

SIRADAKİ HABER
}