HaberlerTrabzon HaberleriArsin OSB'de Para Dersi

Arsin OSB'de Para Dersi - Trabzon Haberleri

Arsin Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu, düzenlenen toplantıda sanayiciler için, para, kıymetli madenler, yaklaşmakta olan küresel ve ekonomik kriz, krizden korunma yöntemleri, yatırım planlama ve stratejileri konularını masaya yatırdı.

Arsin OSB'de Para Dersi

Arsin OSB salonunda yapılan ve sanayicilerin büyük ilgisini çeken toplantıda Swissgold Türkiye CEO'su Ercan Kutlu, Swissgold Marketing Direktörü Erhan Gürbüz, Swissgold Yeminli Mali Müşaviri Dr. Ferhat Gücü ve Arsin OSB Başkanı Erkut Çelebi birer sunum yaptı.
Swissgold Türkiye CEO'su Ercan Kutlu, toplantıda dünyadaki ekonomik gelişmelerden ve para piyasalarından örnekler sundu. Kutlu, '2013 yılında dünyanın toplam milli geliri 80 trilyon dolardı. Dünyadaki sanal para ise 830 trilyon dolar. Dünyada yılda 500 trilyon dolar faiz takasları yapılıyor. Bu sadece 10 bankanın elinde bulunuyor. 10 banka ise paradan para kazanarak dünya ekonomisini yönlendiriyor' dedi.
Arsin OSB Başkanı Erkut Çelebi ise 'Sanayicimizi dünyanın tüm gelişmelerinden haberdar edip bilgilendireceğiz. Bu tür toplantıları yapmaya devam edeceğiz' diye konuştu.

Arsin OSB’de Para Dersi

SIRADAKİ HABER
}