HaberlerTerme'de devir teslim

Terme'de devir teslim

Termespor'da ki başkanlık görevinden istifa eden Hüseyin Kambur, aday Oğuzhan Duran ile biraraya gelerek açıklamalarda bulundu. Kambur, 'Biz artık yorulduk, inşallah bize verilen bayrağı bizde Oğuzhan kardeşimize emanet edeceğiz. Termespor adına bu değişim güzel olacaktır. Kendisine güveniyoruz' dedi.

Terme'de devir teslim

ADAY OLMAYACAĞIZ

Samsun Süper Amatör Ligde bulunan Termespor'da kongre heyecanı yaşanacak. Geçtiğimiz günlerde başkanlık görevinden istifa eden Hüseyin Kambur yeni başkan adayı Oğuzhan Duran ile biraraya gelerek ortak bir basın açıklaması yaptı. Oğuzhan Duran'ın bu görevi layıkıyla yapacağına inandığını belirten Kambur, "Oğuzhan Kardeşim bir Termeli ve bir Termespor sevdalısı olarak ne zaman kendisinden destek istesek, bu desteğini bizden hiç esirgemedi. Ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım Termespor'a uzun süre hizmet ettik. Artık bu görevi bırakma zamanımız geldi. Bu ayın sonunda da bu genel kurulu gerçekleştireceğiz. Ben ve arkadaşlarım bu süreçte aday olmayacağız"dedi.

HEDEFİMİZ 3. LİG

31 Ocak'ta yapılacak olağanüstü genel kurulda başkan adaylığını açıklayan Oğuzhan Duran, "Termemizin sporda marka yüzü olan Termesporumuzun geçmişte ulaştığı başarılar hepimizin malumudur. Bu başarılarda değerli ağabeyim Hüseyin Kambur’un emeği çoktur. Kendisinin de belirttiği üzere, bizler de bu süreçte bize ne görev düşüyorsa o görevimizi yerine getirmek için mücadele ettik. Kendisinin artık görevi bırakacağını açıklaması üzerine, bizler de Termespora gönül vermiş arkadaşlarımızla birlikte bir yönetim kurulu listesi oluşturduk. Kısmet olursa yapılacak genel kurulumuzda bu liste ile Termesporu yönetmeye talibiz. Bu bir bayrak yarışıdır. Öncelikli hedefimiz Termespor’umuzu 3. lige taşımaktır" dedi.

SIRADAKİ HABER
}