HaberlerSamsun HaberleriTecrübelerini paylaştılar

Tecrübelerini paylaştılar - Samsun Haberleri

Samsun Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Niyazi Tunçoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sema Cengiz Büberci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ndeki seminerde, tecrübelerini öğrencilere aktardılar.

Tecrübelerini paylaştılar

5 yıldızlı şefler ikinci sektör öğrenci buluşması adlı seminer zincirine, Sema Cengiz Büberci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde devam edildi.

TECRÜBELERİNİ AKTARDILAR

Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu'na (TAŞPAKON) bağlı Karadeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu (KARAPAFED) üyesi Samsun Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Niyazi Tunçoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri İbrahim Kesgin, Abdullah Erdemir, Mustafa Yılmaz ve Semra Kamalı, düzenlenen seminerde bilgi alışverişinde bulunup, tecrübelerini aktardılar.

İSTİHDAM SAĞLANACAK

Keyifli ve faydalı geçen seminerin ardından Samsun Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Niyazi Tunçoğlu ve Müdür Başyardımcısı Evren Yener, eğitimde işbirliği protokolü imzaladı. Başkan Tunçoğlu, "Samsun'da yiyecek içecek bölümü okuyan çocuklarımızla tecrübelerimizi paylaşıp, mezun olduktan sonra çalıştığımız işletmelerde kendilerine istihdam da sağlayacağız" dedi.

SIRADAKİ HABER
}