Samsun Milletvekili Karaslan: 'Kültür, hayatın merkezi'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 'Kültür, hayatımızın merkezi olduğunda ve bir şehrin ana damarları kültür ile birlikte yoğrulduğunda ortaya nelerin çıktığını gördük' dedi.

Samsun Milletvekili Karaslan: 'Kültür, hayatın merkezi'

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in daveti üzerine şehre giden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, kenti adım adım gezdi. Karaaslan, "Kültür, hayatımızın merkezi olduğunda ve bir şehrin ana damarları kültür ile birlikte yoğrulduğunda ortaya nelerin çıktığını gördük" dedi.

ŞEHİR TURU YAPTILAR

İlk olarak Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ndeki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hediye edilen aslanların tanıtım programına katılan Karaaslan, daha sonra ise sırasıyla Bakırcılar Çarşısı ve müzeleri gezdi. Karaaslan, "Belediye Başkanımız Fatma Şahin’in daveti ile Gaziantep’teyiz. Gaziantep, anlatıldığından daha ötesine sahip bir şehir. Şehrin her köşesinde tarihi mekanların dönüşümünü birlikte takip ettik. Kültür, hayatımızın merkezi olduğunda, her an karşımıza çıktığında ve bir şehrin ana damarları kültür ile birlikte yoğrulduğunda ortaya neler çıkıyor bunu görmek açısından bizim için çok anlamlı oldu’’ dedi.

DEĞERLERE SAHİP ÇIKALIM

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise, "Gaziantep, gaziliği ile beraber dünyanın en eski 20 medeniyetinden biri. Kültürün bir kimlik olduğunu, bu bakımdan bize ait bütün değerleri nasıl yaşattığımızı gösteren yerel yönetim anlayışını gözler önüne seriyoruz. Çocuklarımız, torunlarımız bu güzellikleri görsün diyor“ diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

ŞEHİR AYAĞA KALKTI

1 ŞEHİR AYAĞA KALKTI

Samsunspor başka oynuyor

2 Samsunspor başka oynuyor

Nisan ayında Karadeniz'e kar yağdı

3 Nisan ayında Karadeniz'e kar yağdı

Samsunspor'dan taraftara çağrı

4 Samsunspor'dan taraftara çağrı

Samsunspor'da düşmeme hesapları

5 Samsunspor'da düşmeme hesapları

12 yılda 1 yenilgi

6 12 yılda 1 yenilgi

Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

7 Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

Husumetlisini vurdu

8 Husumetlisini vurdu

İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

9 İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

Ordulu polise Samsun'da son görev

10 Ordulu polise Samsun'da son görev


SIRADAKİ HABER